Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok az Armand és...

Mit szóltok az Armand és Arnold nevekhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Az Armand nem tetszik. Egyrészt olyan szappanoperás nekem, másrészt a Kautzky Armand jut eszembe róla, ő meg - magam sem tudom miért - kimondottan irritál.

Az Arnold nem rossz szerintem.

2011. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Az Armandot felejtsd el! Arnold sokkal jobb és szebb is! Nálunk most a romák adják a gyermekeiknek az Armand nevet, de nekem nem tetszik.
2011. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az Armand nem jön be nekem de az Arnold az nagyon szép név.
2011. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Abszolút nem tetszik egyik sem.
2011. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek.

Armi, Arni, még így is.

Érdekes, nekem pl az Armand pont Kautzky Armand miatt teszik. Rögtön hallom a kellemes mély hangját.

2011. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromat is Arnoldnak hívják, a kisfiunkat pedig Arnold Doriánnak.Arnikának becézzük.Szép név.
2011. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiamat is Armandnak hívják(nem vagyunk romák)ezt még nem is hallottam,de jó nagy baromság:).Akárki kérdezi,hogy hívják eddig mindenkinek tetszett.Nem tömegnév az biztos,de én nem bántam meg,hogy így neveztük el.Most is kisfiút várunk és ő Arnold lesz:-)

Üdv

Szerintem szép és különleges nevek:-)

2011. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Armand nagyon tetszik, de ha eszembe jut a szappanoperás "Armando" név, hánynom kell. :/ Az Arnold pedig egyáltalán nem tetszik.
2011. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Arnold vagyok. :D Az Armand nem tetszik. Mondjuk az Arnoldért sem vagyok oda, de jobb, mintha Armand lennék.
2013. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!