Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezekhez a nevekhez?

Mit szóltok ezekhez a nevekhez?

Figyelt kérdés
Németh Zóra és Németh Botond ?
2010. aug. 28. 10:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A Botond tetszik a Zora nem anyira.
2010. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem meg a Botond nem. Mostanában minden 2. kisfiú ezzel a névvel szaladgál, és a becézése is csúnya: Boti. Az ismerőseim között is többen vannak, akik ezt a nevet adták a gyereküknek.
2010. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
tény, hogy rengeteg a Botond. Meg nekem a szőr feláll a hátamon tőle, de ez más tészta. A Zóra oké, a Zorka mondjuk jobban tecc.
2010. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nekem tetszik a botond.. igaz a bence a szívem csücske, de már van a rokonságban egy kisbaba ilyen névvel.. megelőzött bennünket :( lánynévként felmerült még a a Szófia, de többen támadták:( Lara is tetszik, de a shobert norbiék jutnak róla eszembe, úgyhogy kilőve :DD esetleg van szép név ötlet ?:)) valaki?:)
2010. aug. 28. 10:47
 5/25 anonim ***** válasza:

Németh Noémi

Németh Veronika

Németh Krisztián

Németh Zoltán

2010. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A Zóra nekem sem tetszik. Öcsémnek volt egy ilyen nevű ismerőse, és amikor először mondta, hogy A Zóra így meg úgy, akkor én folyamatosan úgy értettem, hogy AZ Óra.

A Szófia sokkal jobban tetszik, csak hát az meg egy város :D De úgy, hogy Szofi, nagyon jóóó :)

2010. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szófia is van meg Szofia, igaz röviddel nekem jobban tetszik:) a Szofi túl rövid... fiú nevet meg nem tudom.. legszívesebben Bencét adnék, de akkor meg az lenne, hogy utánozom a rokonságot:) Zalánról mi a véleményetek?
2010. aug. 28. 11:45
 8/25 anonim ***** válasza:

Második.

Én magyar nevek közül ezeket adnám: Csaba, Szabolcs, Szilárd, Zsolt, Solt, Bálint, Ákos, Attila, Nándor, Nimród, Levente.

2010. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Zóra nem tetszik, nem is jó kimondani együtt a Némethtel. Botond, Zalán szépek.

Szófia aranyos. Szonja vagy Zsófia nem tetszik?

2010. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Zsófiát nem szeretnék, mert ismerek 3 Zsófit, és mindegyik ostoba:) Boglárka vagy Bíborka? hm?
2010. aug. 28. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!