Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felrobbanok olyan ideges...

Felrobbanok olyan ideges vagyok! Hát normális az ilyen?!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó kategóriába írom-e de nem érdekel... Légyszi válaszoljatok mert nem tudom most kivel megbeszélni.

Szóval szitu: Tesóm vizsgázik, én felmaradtam hajnali ötig. Mondta hogy fél meg ilyenek, meg felvetette, hogy puskázni is akar (fülessel), de nem mondta, hogy kellenék hozzá én is. Anyám felzavart reggel félhétkor. Na most rólam tudni kell hogy NAGYON nehezen térek magamhoz, kb. egy óra alatt tölt be teljesen a rendszer, és reggel baromi ideges szoktam lenni egyébként is, de ezt anyám is tudja. Elkezdett ott dumálni hogy menjek már megmosni az arcom meg, utána beszéljek tesómmal stb., de ekkor még nem votlam teljesen észnél és elkezdtem káromkodni. Tesóm bejött, szólt két szót, kiment. Előtte és utána is káromkodtam de nem rá, viszont tesóm úgy adta ezt elő anyámnak, hogy én őt ordítottam le -.- Utána anyám elkezdett velem ordibálni, úgy elszorította a kezemben a vérkeringést hogy még most is fáj, meg olyanokat mondott hogy aludjak már normálisan (soha semmi baja nem volt vele hogy össze-vissza alszom, amúgyis b*szki nincs most sulim, keljek fel reggel fél hétkor, persze...)

Szóval most baromira haragszom rá mert nagy gondjaim voltak mostanában és ahelyett, hogy segíteni próbálna le se sz*rja/el se hiszi/leordibál egyébként is. És még nekem is lennének vizsgáim de úgy vagyok vele hogy csak anyám miatt csináltam volna meg őket de ha ő így áll hozzá én el sem megyek vizsgázni mert szociális fóbiám van és múltkor is rohadt nagy kínlódás volt. >.<

Ötletet, tanácsot várok, mielőtt leborítom a szekrényt.



2012. jún. 12. 07:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Aha szoval már lenyugodtál! Egyénként meg szul muterodnak hogy reggelente hagyon logva és mond emg a tesódnak is! Párom ugyan zez! felkel morog egy fél orát utána lenyugszik és kezdödhet is a nap! Én meg legaláb fél orával tovább tudok aludni ! :DDDD
2012. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
anyádra meg ne haragudj mert lefogott ugyan már ne viccelj már nem bírsz neki megbocsájtani mer lefogott mi lett volna ha még meg is pofoz ? van akit nadrág szíjjal neveltek és még most is tiszteli a szüleit és megköszönte nekik a verést mert van aki csak ebből tanul
2012. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

# 11/12 Tudják ők hogy ilyen vagyok dehát nem értik :"D Azt is nehezményezte anyám hogy amikor alszok csendben kell lenniük. Hát baromi nagy kérdés hogy ne üvöltessék a tévét és tesóm ne kezdjen el random énekelni mindenhol a házban, tényleg...

# 12/12 Bocs de nálam ez elvi kérdés, ha ilyet hallok hogy egy szülő bántja a gyerekét rögtön felforr az agyvizem. Lehet nadrágszíj nélkül is nevelni, de sokan még nem fogják fel hogy a 21. században vagyunk.

2012. jún. 12. 08:02
 14/32 anonim ***** válasza:
5%

Azt is nehezményezte anyám hogy amikor alszok csendben kell lenniük


Magadtól mikor kelnél fel?

2012. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
és mit eredményezett a verés nélküli nevelés ? megmutassam ? megmutatom : [link] engem is szíjjal neveltek és örülök neki mert nem lettem olyan mint te hogy lefogják és megbocsájthatatlan bűnnek tartja mi lesz ha az utcán beléd köt valaki elszaladsz én meg feldobom a kezem .
2012. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

# 14/15 Mikor hogy. De amúgy nem szoktam panaszkodni ha hangoskodnak, csak ha éjfél körül csinálják, mert az azért már alvási idő (ők is szoktak sokáig fent lenni)

# 15/15 A kinézet nem függ össze az értelmi képességekkel, nem tudtad?

Kötöttek már belém, ott hagytam őket, az ilyeneket nem tartom arra méltónak hogy akár egy szót is pocsékoljak rájuk. (Volt hogy ideges voltam és visszaszóltam, nincs értelme.) Rám támadni még nem támadtak, remélem nem is fognak. Szerinted az lenne a megoldás, hogy mindenki álljon le verekedni, mert a szülei is verték? Hová fajulna akkor a világ? Így is elég szar...

2012. jún. 12. 08:32
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
látod ez a különbség kettőnk között én nem azt mondtam hogy álljon le mindenki verekedni de ha már ott a baj ne elsétáljon hanem védje meg magát és nem kell minden gyereket verni de van akit igen mert másból nem tanul nézd meg azt a képet amit linkeltem egy ön sajnáló karját karcolgató kis b@zi de hidd el ha az anyja vagy az apja mikor még kicsi volt levágott volna neki egy istenes pofont most nem ilyen lenne amikor lesz egy gyereked és elmentek pl a boltba és leveri a csokikat és elkezd toporzékolni hogy neki ez kel meg az kel és hiába szólsz rá leszarja akkor majd megérted miről beszélek adig felesleges neked magyaráznom
2012. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

Igen nagyon valószínű, hogy ha valakit nem nadrágszíjjal vernek, akkor rossz ember lesz belőle, meg a stílus kialakulása is k*rvára összefügg ezzel a pokoli neveléssel...igen nagyon...

engem sosem vertek szíjjal a szüleim, egyszer kaptam az életemben pofont, akkor nagyon berágtam de utána megtanultam hogy jogos volt. és lám, normális, dolgozó ember lett belőlem...Egyszer sem volt olyan hogy keményebb eszközökhöz kellett folyamodni. Mégsem lettem nem átlagos kinézetű.. Ennyit az összeköttetésedről:)


Bocsi az offért.

Kérdező, látom már lenyugodtál :)Vizsgázz le! Ne anyukád érdekében hanem a magad érdekében! Gondolj bele,levizsgázol, a kezedben lesz valami ami sokat ér :) Elmész dolgozni, keresel pénzt, félreteszel arra, hogy elköltözz:) Nehéz otthagyni a fészket, de csak a kezdetekben :) Utána ráfogsz jönni, hogy:

"basszus nincs aki hangoskodjon addig alszok ameddig jólesik (kivéve munkaidőben:D) és senki nem szól rám, mit csináljak:)"

Én is ezen vagyok:) Mondjuk nekem alapjáraton semmi problémám nincs a családommal, pedig aztán vannak itt néha idegbajkodások :D Pláne sógorom, nővérem és az unokaöcsém :D Húú ha te azt hallanád :D Borzalom :D A vizsgaidőszakokban engem se hagytak tanulni a kiabálásukkal meg a csapkodásukkal, volt olyan h ordítva borítgattam mindent a szobámban, nem is egyszer.:D

Aztán lenyugodtam totál :D

Szóval hajrá! És sok sikert kívánok neked a további életedben!:)

2012. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Annyi előítélet van benned hogy az egy országra is sok.

Szerintem abszolút semmi köze nincs egymásnak a két dologhoz. Én nem sétálnék el egy verekedés mellett mert kib*szottul gyűlölöm az igazságtalanságot, és ez igazságtalanság. Sokszor szoktam mondani hogy inkább verjenek agyon minthogy [...]. Aki akar az ki áll maga vagy mások mellett, aki nem akar az nem.

Na de erre nem akarok több karaktert pazarolni, mert csak felidegesítem magam hogyha arra gondolok hogy egy szülő veri a gyerekét.

2012. jún. 12. 08:48
 20/32 A kérdező kommentje:

Na már megint késve válaszolok, váá. :D

Köszönöm a válaszod! Végre valaki! :D

Én is egyszer kaptam pofont de azt jogtalanul (azt hitte apám, hogy lelöktem tesómat a lépcsőn, pedig nem :D) szóval annak csak annyi haszna volt hogy azóta még jobban utálom az igazságtalanságot. Én sem lettem átlagos kinézetű egyébként. :D

Tudom, hogy le kéne vizsgáznom, de nem nagyon van anyumon kívül motivációm. Nem fogok ezen a területen dolgozni. Tudom jobban néz ki az, ha van egy szakmám, de azt sem tudom elképzelni, hogy egyáltalán tudnék-e dolgozni (már pedig muszáj lesz ha nem akarok éhenhalni.) Szóval most eléggé szenvedek emiatt is, néha utálom magam amiért ilyen kis szótlan p*cs vagyok, és nem tudok idegenekkel kommunikálni, plusz még erre rájött a szociális fóbia, szóval nagyon jó. Na de nem sorolom a problémáimat tovább.

Köszönöm szépen hogy írtál. :))

2012. jún. 12. 08:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!