Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felrobbanok olyan ideges...

Felrobbanok olyan ideges vagyok! Hát normális az ilyen?!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó kategóriába írom-e de nem érdekel... Légyszi válaszoljatok mert nem tudom most kivel megbeszélni.

Szóval szitu: Tesóm vizsgázik, én felmaradtam hajnali ötig. Mondta hogy fél meg ilyenek, meg felvetette, hogy puskázni is akar (fülessel), de nem mondta, hogy kellenék hozzá én is. Anyám felzavart reggel félhétkor. Na most rólam tudni kell hogy NAGYON nehezen térek magamhoz, kb. egy óra alatt tölt be teljesen a rendszer, és reggel baromi ideges szoktam lenni egyébként is, de ezt anyám is tudja. Elkezdett ott dumálni hogy menjek már megmosni az arcom meg, utána beszéljek tesómmal stb., de ekkor még nem votlam teljesen észnél és elkezdtem káromkodni. Tesóm bejött, szólt két szót, kiment. Előtte és utána is káromkodtam de nem rá, viszont tesóm úgy adta ezt elő anyámnak, hogy én őt ordítottam le -.- Utána anyám elkezdett velem ordibálni, úgy elszorította a kezemben a vérkeringést hogy még most is fáj, meg olyanokat mondott hogy aludjak már normálisan (soha semmi baja nem volt vele hogy össze-vissza alszom, amúgyis b*szki nincs most sulim, keljek fel reggel fél hétkor, persze...)

Szóval most baromira haragszom rá mert nagy gondjaim voltak mostanában és ahelyett, hogy segíteni próbálna le se sz*rja/el se hiszi/leordibál egyébként is. És még nekem is lennének vizsgáim de úgy vagyok vele hogy csak anyám miatt csináltam volna meg őket de ha ő így áll hozzá én el sem megyek vizsgázni mert szociális fóbiám van és múltkor is rohadt nagy kínlódás volt. >.<

Ötletet, tanácsot várok, mielőtt leborítom a szekrényt.



2012. jún. 12. 07:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Igyál reggelente kávét.Már neharagudj de kicsit sem normális az hogy ilyen vagy reggel.Ha nekem valaki elkezdene anyázni reggel jól kiosztanám az tuti.

Nekem öcsém ilyen,mikor felkel morcos egy darabig,mondtam neki hogy addig mig észhez nem tér jobb ha nem szól senkihez.

2012. jún. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Borítsd! Nem értem milyen ötleteket vársz? Mihez?
2012. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó de tudod hogy ha valaki morcos akkor nem úgy kelted fel hogy ordibálsz vele... Józan paraszti ésszel gondolkozva. Meg amúgy sem ez a kérdés lényege szerintem.
2012. jún. 12. 07:23
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj uralkodni magadon! Ha házas leszel majd és családod lesz, akkor is így fogsz viselkedni a gyerekeid előtt?
2012. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát hogy most menjek-e világgá mielőtt anyám hazaér vagy mit csináljak ilyenkor? Akármit csinálok úgyis én leszek a szar... Pedig sosem kérdek tőle semmit... Elvagyok csendben... Tesóm minden második nap elmegy inni ilyen hülye ribancokkal, kettes az átlaga suliban, ő rá mégsem ordibál soha...
2012. jún. 12. 07:25
 6/32 A kérdező kommentje:

Mindig egy kommentel később válaszolok :"D

Most szerintetek az a legnagyobb gáz a sztoriban hogy reggel ideges vagyok? Hát jó akkor >.<

2012. jún. 12. 07:26
 7/32 anonim ***** válasza:
23%
szívj el egy cigit mikor felkelsz igyál mellé egy kávét és jó lesz
2012. jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Vááá nem értitek. xd

Ha reggel gyorsan kelek ki az ágyból, akkor rosszul vagyok és hányingerem van. (+ ugye nem áll fel a rendszer olyan könnyen.)

De még mindig nem ez a kérdés lényege.

2012. jún. 12. 07:36
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nos szülöknél mindig van egy "kis kedvenc"! Nálunk detto ugyan ez volt. Az öcsém bármit csinált mindig jó volt én meg a "rossz". Tök mindegy volt hgy a fizzum 95%leadtam nem volt elég,tök mindegy hogy öcsém lenyulta anyáméket csak kapot egy ejnye bejnyét és el volt intézve. Bezzeg ha én csinálom akkor még ki is tagadnak! Na mind1 én megoldottam a dolgot rohadt eggyszerüen! Elköltöztem! Azóta feléjük se nézek és zajlik az életem "normálisan"! Ha valami miatt ideges lehetek legalább tudom hogy én csesztem el! Én javaslom hogy Szuszááá ahogy mondani szokták! Menj el vizsgázni keres egy faja melót és vmi jo ismerössel vagy haveral költözetek albérletbe!
2012. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Az a baj hogy egyébként szeretem anyum meg tesómat... :(

Csak ez hogy így lefogott most kiakasztott... Még mindig fáj a kezem... Én ezt nem tudom megbocsátani neki. Ha nekem lenne gyerekem egy ujjal sem érnék hozzá. Erőszakkal nem lehet megoldani semmit csak még nagyobb károkat okozni... Most nagyot csalódtam anyámban. Tesóm meg nem igen tehet semmiről.

2012. jún. 12. 07:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!