Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem kellek neki, mert...

Azért nem kellek neki, mert lenéz a bölcsész diplomám miatt, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszett, jóban voltunk, de azzal az indokkal elhajtott, hogy neki nem kell egy filozófus és hogy szerencsétlen vagyok, mert 25 évesen nincs se lakásom, se kocsim. Ennyire hogy lehet valaki pénzéhes?
2012. jún. 8. 15:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
Mit foglalkozol ezzel a továbbiakban? Sz.rd le magasról...
2012. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Jó, nem azt mondta konkrétan, hogy szerencsétlen vagyok, csak hogy neki "életrevalóbb emberek a zsánerei, akik sokat dolgoznak a jobb életért"..
2012. jún. 8. 15:05
 3/48 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra sem értem mit foglalkozol azzal, hogy mit mond... Nem kellesz neki, ennyi. Az oka az teljesen mindegy. Felejtsd el.
2012. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen... Keres olyan lányt, akinek te kellesz és nem a pénzed.
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
74%
Pedig inkább szerencsés vagy. :) Keress egy normális lányt!
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Ha neki ez a kifogása, akkor magára vessen, nem érdemel meg téged. Szerintem nagyon nagy dolog a diploma, én fejet hajtok azelőtt, akinek van. Ha a lánynak ez nem tetszik, akkor hagyd őt a fenébe. :)
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
96%

Hát le se ejtsd!Aki ilyet mondd,akkor keressen igényeinek megfelelőt.

Idővel neked is lesz lakásod :)

2012. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
80%

Én nem gondolom, hogy a lány pénzéhes lenne, hiszen azt mondta, neki életrevaló ember kell. Nem akarlak megsérteni, de én sosem jönnék össze egy bölcsésszel, mert szép dolog az elmélkedés, meg a műveltség, de az embernek dolgoznia is kell és reális célokért küzdeni.

Van pár bölcsész ismerősöm és tudom, miről beszélek, 30 évesen ott tartanak, hogy se munkájuk, se félretett pénzük, csak elvannak.

2012. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
84%
Normális. Keress mást, ennyi. Mindenkinek magánügye, hogy miért nem kell neki valaki más. A lenézés nem egy tudatos dolog (az, hogy ezt mennyire mutatja ki valaki, az az), ha ő nem kedveli a bölcsészeket, attól még nem lesz rosszabb ember.
2012. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem ez volt a baja. Mármint nem az, hogy filozófus vagy, hanem hogy nem igyekszel. Ha családot szeretne, nem tervezhetne veled. És ez nem pénzéhség, hanem racionalitás. Bár kétség kívül könnyebb őt hibáztatni.


Az, hogy valóban így van-e, majd eldől idővel. Ha mások is kifogásolják, jobb ha elgondolkodol.

2012. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!