Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés:?

Normális viselkedés:?

Figyelt kérdés

Ma van a férjemnek a szülinapja, meghívja a családját ebédre, főzök, sütöttem tortát...tehát szépen meg lesz tartva. Viszont ő menni akar bulizni a barátokkal.Én mondtam,hogy nem fogok elmenni ma bulizni , mert hugom már kórházban van, gerincműtéte lesz a héten..És nem tudnám jól érezni magam ha elmennék és szórakoznék.

Erre nekem állt,hogy én ezzel választás elé állítom és érzelmileg zsarolom. Mondtam,hogy tőlem ő elmehet de tőlem ne várja el,hogy ott legyek, mert a feleségének ott a helye?!!...hatalmas veszekedés...

Sajnálom,hogy ez pont a szülinapjára esik...

Szerintetek?


2012. jún. 6. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nincs igaza a férjednek. Te megteszed ami tőled telik a szülinapján, de megérthetné, hogy a húgod miatt nincs kedved bulizni menni...ne hagyd magad és majd belátja, hogy igazságtalan volt.
2012. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hálátlan a férjed,tedd szóvá a család előtt is hátha nekik sikerül rendet rakni a fejében.
2012. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen! Kicsit önzönek hangzik ez az "érzelmi zsarolos" duma. Szerintem hagyd bulizni menni had rugjon be igy kiadja magábol a dühöt bár azért nem árt tisztázni hogy mi miatt is nincs kedved elmenni bulizni mert lehet hogy azt hiszi nem akarsz találkozni a barátaival!!
2012. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
NEEEEEE! Csak a családot ne! Probáljátok megbeszélni mert ha családnak szolsz akkor ezután meg jön majd a duma hogy a családjával akarod befolyásolni! ezt nektek kettötöknek kell le rendezni Javaslom hagyd ülepedni a dolgot és ha este ujra elöáll a dologal hogy menjetek bulizni akkor mond meg neki hogy nicns kedved mert agódsz a húgódért és nem akarsz a "mélabus ünneporonto" lenni!
2012. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A családot semmiképpen nem vonnám be:)

Tudja,hogy a hugom miatt nem szeretnék menni de az volt a válasz,hogy nem ma műtik...De ettől függetlenül én már lélekben érte aggódóm, a gondolataim ott vannak nem egy buliban..Egyébként 39 éves ma. Szóval már nem gyerek.

2012. jún. 6. 08:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, a pasik örök gyerekek. Az én férjem meg 44 de néha olyan mint egy nyafogós kisfiú. :D

33/N

2012. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a férjednek igaza van, ha elmégy vele, akkor kicsit lelazulsz és kevésbé idegeskedsz a húgod miatt. Attól, hogy álandóan rágod magad, hogy mi lesz a mütétnél, nem segitesz se magadnak, se a húgodnak.

A férjednek ma születésnapja van, ma kicsit akarna ünnepelni, és VELED IS, nem csak a haverokkal. Nyugodtan menj el vele, érezd magad jól, töltödj fel energiával és a húgod mütétjét is könnyebben fogod elviselni, neki is többet tudsz segiteni.


50/N

2012. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak adok igazat. Azzal nem lesz jobb a húgodnak, hogy otthon ülsz, és magadba roskadva búslakodsz.
2012. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem búslakodni szeretnék, egyszerűen lelkiismeret furdalásom lenne, ha elmennék...
2012. jún. 6. 09:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de ez elég gyenge lábakon áll. A Hugodnak attól nem lesz se jobb, se rosszabb, ha te otthon ülsz és szomorkodsz. A bulizás nem abból áll, hogy hajnali 4-ig tombolsz és üvöltve hánysz végig minden utcasarkot hazafelé. Kellemesen eltölthetnétek az estét, te iszol 1-2 pohár bort/sört,a férjed meg megkéred, hogy tartson mértéket lehetőleg és te pedig 2 körül szeretnél hazamenni már, hogy kialudd magad. Ennyivel meg lehetne oldalni ahelyett, hogy problémázol és a hugodra fogod. Ugyan ő se mondaná már azt, hogy emiatt otthon kuksolj...
2012. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!