Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés:?

Normális viselkedés:?

Figyelt kérdés

Ma van a férjemnek a szülinapja, meghívja a családját ebédre, főzök, sütöttem tortát...tehát szépen meg lesz tartva. Viszont ő menni akar bulizni a barátokkal.Én mondtam,hogy nem fogok elmenni ma bulizni , mert hugom már kórházban van, gerincműtéte lesz a héten..És nem tudnám jól érezni magam ha elmennék és szórakoznék.

Erre nekem állt,hogy én ezzel választás elé állítom és érzelmileg zsarolom. Mondtam,hogy tőlem ő elmehet de tőlem ne várja el,hogy ott legyek, mert a feleségének ott a helye?!!...hatalmas veszekedés...

Sajnálom,hogy ez pont a szülinapjára esik...

Szerintetek?


2012. jún. 6. 08:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom,hogy neki ettől sem jobb sem rosszab nem lesz..Viszont az én lelkemet az nyugtatná ha nem buliznék...Inni nem iszok, tehát egy két pohár bor kilőve.

Hugom 16 éves . 4ik gerincműtét,

2012. jún. 6. 11:41
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Elég érzéketlen a férjed, szerintem...az én férjemnek biztos nem lenne kedve bulizni, ha én lelkileg a padlón lennék....
2012. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk házasok, 2 éve vagyunk együtt, de soha fel sem merült, hogy ha valamelyikünknek nincs kedve bulizni, akkor mennie kell a másikkal, mert ott a helye... Mindkettőnk baráti társaságát nagyon szeretjük, pl. ő simán találkozik nélkülem az én barátaimmal, meg én is az övéivel, mert nagyon megkedveltük őket. A férjednek szerintem nincs igaza, én még csak veszekedésre se méltattam volna a dolgot. Először is egész nap főzöl, hulla leszel estére, a tesód is kórházban van, egy gerincműtét nem szórakozás, a fenének lenne kedve bulizni... Nagyon szomorú, hogy a férjed ezt nem tudja tolerálni, és ilyen önző módon viselkedik! 24N
2012. jún. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért az nem egészen mindegy, hogy a férjnek CSAK egyszerüen kedve van bulizni, vagy hogy SZÜLETÉSNAPJA van!!! Ugyanis a szülinap más (csak egyszer van egy évben), és azon illene a feleségnek ott lennie.
2012. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi nem tanítunk ekkora jelentőséget a születésnapnak/névnapnak. Családi körben megünnepeljük és kész. Ha utána valakinek még bulizni van kedve, elmegy, de mi ilyenkor inkább összebújunk. Utolsó előtti voltam.
2012. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tanítunk helyett tartunk...
2012. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!