Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez anyához méltó...

Szerintetek ez anyához méltó viselkedés? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy anyuék elváltak. Öcsémmel anyuhoz kerültünk.

Anyunak lassan 4éve van barátja.. velünk él.

Nem sokat vannak itthon, 4-5-6 óra fele jönnek haza..

én végzek itthon mindent, takarítok, néha főzök, mosok, minden! Ami még nem is baj, mert hát 15évesen már azért meg tudom csinálni mind ezt! De azért nekem ott lenne a tanulás is meg minden és ezek mellett ez nem nagyon megy! Öcsémre is oda kell figyelnem.

Hétvégente általában egyedül vagyok itthon, mert ők elmennek anyu barátjához.. ahova én persze nem megyek !

Születésnapom volt tegnap.. egész héten tudtuk már, hogy jön a család és úgy volt, hogy anyu készül.. de tegnap rájött az, hogy hát ő megy barátjához öcsémmel és fogadjam a családot egyedül meg készüljek, vegyek sütit is meg akármi!

Hát a család is ENGEM szidott le, hogy hát milyen az, hogy születésnapom van és anyu csak úgy elhúz itthonról és egyedül hagy meg minden..


Aztán ma megbetegedtem.. és írtam anyunak, hogy hozzon már gyógyszert ha jön hazafele. Erre inkább elmentek a fürdőbe!


És folyton ilyenek vannak.. mindenki mondja, hogy nekem van igazam és jogos a kiakadásom, de nem tudom.. mindig magamban keresem a hibát, hogy lehet valamit én rontok el, azért ilyenek..


2012. jún. 3. 17:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
ha szabad tudni, ilyenkor milyen hibát tudsz találni magadban, ami indokolná ezt a viselkedést?
2012. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Pff.. Ez mekkora nyomorékság már. Nem értem én az ilyen szülőket :S
2012. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
uhh szívesen írnék anyukádnak egy e.mailt,h megmondjam ,h milyen anya ez már..h észhez térjen..sajnállak ,h ilyen anyád van..apudhoz nem tudsz menni?
2012. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen nem szülő. Én már rég beszéltem volna vele
2012. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Örülhetne hogy ilyen lánya van.És nem ,nem anyához illő viselkedés.Nekem a gyerekeim születésnapja mindennél előbbre való,szinte az én ünnepem mert hát én is ott voltam (amikor születtek)és az(ok) voltak életem legszebb napjai.:)
2012. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Ja add már meg az email címét!
2012. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Apu mindent megtenne értünk kivéve azt, hogy letegye a piát és elmenjen dolgozni..
2012. jún. 3. 18:11
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Leültél már anyuddal ezügyben beszélni?
2012. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem egyszer próbáltam beszélni vele.. persze nem csak én, de mamám is.. vagy egyik fülén be, a másikon ki.. és továbbra is barátja lesz a fontos.. vagy elkezd hisztizni és megharagszik és rohan barátjához, aki persze egyet ért vele, sőt még biztatja is !
2012. jún. 3. 18:15
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
nagymamádékhoz nem tudtok költözni?
2012. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!