Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem kellek neki, mert...

Azért nem kellek neki, mert lenéz a bölcsész diplomám miatt, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszett, jóban voltunk, de azzal az indokkal elhajtott, hogy neki nem kell egy filozófus és hogy szerencsétlen vagyok, mert 25 évesen nincs se lakásom, se kocsim. Ennyire hogy lehet valaki pénzéhes?
2012. jún. 8. 15:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
74%

Én nem állnék szóba egy bölcsésszel, mert ismerem a fajtát, elég végigmenni az Erzsébet-téren vagy az ELTE BTK épülete körül, tele van lébecoló, magukat hatalmas zseninek tartó bölcsészhallgatókkal. Egyszer láttam egy vicces videót, ahol megkérdezték őket pár alapvető műveltségi kérdésről és a negyedére nem tudtak válaszolni, olyanokat mondtak, hogy az első vh az 1800-as évek elején volt.

Tényleg nem életrevaló emberek, bocs.

2012. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
27%
Majd megtanulja a saját kárán, hogy jobb egy becsületes bölcsésszel élni, mint egy tapló vállalkozóval. Aki megad neki anyagilag mindent, de h. libának szólítja, és suk-süköl mellette. De lehet, hogy a leányzónak még nincs kialakult értékrendje.Vagy az értékrendjébe belefér, hogy a pénztárca vastagságával méri az embert. Aztán mikor neki a pasi révén lesz lakása, kocsija, akkor sír a bölcsész vállán a bunkó, k.pecér ura miatt. Le se i.zéld az ilyen nőt! Kívül szép, belül romlott.
2012. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
78%
Én megbecsülnélek, én is bölcsész vagyok.
2012. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, inkább menj dolgozni szerintem, tipikus példája vagy a magától elszállt műokos bölcsészeknek.
2012. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem a diplomád miatt néz le, hanem esetleg látja rajtad, hogy semmirekellő vagy. Én is azokat szeretem, akik dolgoznak, karriert építenek, nem csak elmélkednek a világ nagy dolgain. Művészpasival jó a szex, de bölcsésszel még az se.
2012. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
62%
nem bírom a bölcsészeket, semmire nem valók, a diplomájuk egyrészt semmit nem ér, másrészt röhögve végig lehet csinálni a bölcsész szakokat, nem kell hozzájuk nagy ész.
2012. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
87%

13. vagyok.

Miért is vagyok tipikus bölcsész? Nem is tudod mit tanulok. nem mindegy bölcsészszak "büfészak". De sajnálom, ha többnyire ezekkel találkoztok.


20/L

2012. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
72%

12. Nemcsak a ket veglet letezik. En diplomas vagyok, a bölcseszszakot otthagytam, mert az elsö ev utan rajöttem, hogy itt csak elcseszek x evet, es lesz egy diplomam, ami semmire nem lesz jo gyakorlatilag (germanisztika szak), csak max tanitani.

Elvegeztem egy közgazt, es egy nemet cegnel dolgoztam elöször szimpla beosztottkent, majd vezetö beosztasban. Es nem vagyok taplo, sem szellemileg alultaplalt, nem suk-sükölök, bar abba bele lehet kötni, hogy az ekezeteket nem hasznalom. (Mentsegemre legyen mondva, Nemetorszagban elek, es a nemet parom billentyüzeten nyomulok. :))

2012. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
37%
No akkor jó lenne először tisztázni, ki is az a bölcsész?
2012. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi barmot...

Hagyd a francba ezt a lányt.Majd talál magának egy jó 50-es pasit,akinek 3 lakása van,8 autója és oda furikázza a lusta pics@ját,ahova gondolja.Persze csak hétköznap,mert a hétvége a feleségé.

Aki meg lenézi a bölcsészeket,azzal meg én nem állnék szóba.Az,hogy valaki ilyen irányban tanul,még nem egyenlő azzal,hogy semmirekellő,csak más az értékrendje.Magyarul nem a pénzt akarja hajkurászni,ami a mai világban elfogadott,hanem alkotni.És persze másban is képes megtalálni az örömöt,nemcsak a pénzben.Ezért miért lenne semmirekellő?

2012. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!