Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem kellek neki, mert...

Azért nem kellek neki, mert lenéz a bölcsész diplomám miatt, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszett, jóban voltunk, de azzal az indokkal elhajtott, hogy neki nem kell egy filozófus és hogy szerencsétlen vagyok, mert 25 évesen nincs se lakásom, se kocsim. Ennyire hogy lehet valaki pénzéhes?
2012. jún. 8. 15:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
55%

A csajnak van lakása meg kocsija? Ha nincs, akkor mástól miért várja el? Szerintem nem sokat veszítettél vele.

Én bölcsész vagyok, de ismeretségi körömben eddig csak olyanok szóltak le emiatt, akik öt éve nem bírnak összehozni egy nyelvvizsgát, és emiatt nem kaptak még diplomát...

2012. jún. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
61%

mindenkinek joga van olyan párt választani, amilyen szeretne maga mellé. valakinek összejön, valakinek nem.


nekem összejött, hálát is adok a sorsnak.

a bölcsészekkel jó eldumálgatni, mert tényleg baromi művelt a többségük, de sokan csak szakbarbárok, és fogalmuk sincs a valódi életről.


ha megnézed a bölcsész buláknak minimum közgazdász vagy mérnök pasijuk van. vagy bölcsész, de azzal meg nem mennek sokra az életben.

2012. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
43%

35-ös válaszoló:

Igen,a nyelv szakosok,forditók az egyetlen kivétel a bölcsészekből,aminek van értelme.Neked van munkalehetőség,ha el tudod magad adni,akkor nagyon jól megfogsz tudni élni.

De az összes többi,legyen az filozófus,szabadbölcsész,magyar,töri akármilyen szakos,semmit nem ér,wc papirnak is kemény a diplomája.


Kérdező: ha dolgoznál,látná hogy akarsz elérni valamit,akkor nem lenne kifogása a bölcsészséged ellen.

De egy semmirekellő léhűtő vagy,nekem se kellenél.

Abból nem lehet megélni hogy ülsz és gondolkodsz otthon.

2012. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Feri, te vagy az? Én hozzád mennék! :D
2012. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom munkád nincsen, akármilyen munkát pedig nem vagy hajlandó elvállalni... Na szerintem pontosan ez a baja a lánynak. Nem tudsz a lábadra állni, tehát életképtelen vagy. Nem a bölcsész diploma a gond... mert ha bevállalnád, hogy jobb hiján elmész ezzel a tescoba árufeltöltőnek, akkor máris tettre kész férfinek fogsz számítani...

De így ki akar összejönni egy olyan férfival aki otthon ül gondolkodik meg várja a sültgalambot....

Nem 18 vagy már, úgyhogy egy kapcsolat nem alakulhat ki egy lánnyal csak azért mert intelligens vagy, jól nézel ki, megértő vagy stb...

És igen, 25 évesen illik felmutatni valamit. Például, hogy legyen munkád, és fent tud tartani magad. Sőt, gondolom a lánynak nem az a baja, hogy nincs lakásod, hanem hogy nincsen lakhatásod és a szüleiddel laksz....25 évesen egy férfitól, ez már egyáltalán nem utal életképes mentalitásra....Gondolom, ha dolgoznál akármit, és bérelnél egy lakást, nem lenne baja...

20 éves kor felett minden nő, ha komoly kapcsolat keres, akkor olyan férfit keres maga mellé, aki életerős, nem riad vissza a munkától és fel tud mutatni valamit. Miért?Mert előbb utóbb családban gondolkodik az ember, de ugyebár "sz@rból nem lehet várat építeni..." Sőt ez esetben mindegy is,hogy bölcsész vagy, mert ugyanúgy nem dolgozol és nem mutatsz fel semmit, mintha hat általánosod lenne... Jah hogy veled el lehet beszélgetni a reneszánsz költészetről??!! Hát ez fantasztikus, főleg majd amikor a számlákat se lesz miből kinyögni...

Én 21 éves nő vagyok, de nem jönnék össze olyan férfival aki 25 éves de a fentiekhez mérten teljesen életképtelen...Ez nem pénzéhesség, hanem ésszerűség... Egy nő tudjon felnézni a férfira. Nem fog senki azért csak azért felnézni rád, mert hű de okos vagy... Akkor fog egy nő felnézni rád, ha meg tudsz szerelni valamit a ház körül és nem kell rögtön szerelőt hivni, meg ha elfogadható életszinvonalat tudsz adni a családodnak és tisztességben fel tudod nevelni a gyerekeidet, sőt képes vagy életrevalóságra nevelni őket. Ez nem pénzéhesség, hanem életrevalóság.

2012. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Én járnék olyan sráccal, mint te. Olyat keress, aki egyenrangú társat keres, nem eltartót, meg nem ezzel a hülye felnézős dumával jön. Akkor boldog leszel.
2012. jún. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a 45-ös válaszában ahhoz szólnék hozzá, hogy ház körüli munkák:azért ez nem az egyetemtől függ. az szerintem alapműveltség (egy nőnél is), hogy fel tudjon szerelni mondjuk egy polcot. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy csal a fizikusok tudják, hogy nem nyúlhatunk a konnektorba.
2015. máj. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
*csak
2015. máj. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!