Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek lépni ha a gyermekünk...

Merjek lépni ha a gyermekünk elrablásával fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Nem szeretem már a párom és nélküle minden sokkal könnyebb lenne, főleg a pénzügyek. Ő szórja és sokszor a rezispénzt is, hogy az ráér, mert amit ő akar venni pl. bélyeg, az sokkal fontosabb.

Nem volt mindig ilyen, 1 éve változott meg. De már nem bírom elviselni a dolgait, nem akarok mindig idegeskedni miatta.

El tudnám magam tartani a gyerekkel, de ő azt mondja, hogy ha szétmegyünk akkor biztos lehetek benne, hogy nem nálam lesz a gyerek hanem nála. Nem érdekli az sem, hogy a bíróság mit ítél, ha kell elrabolja.


Ti így mernétek lépni?

Én korrekt lennék, találkozhatna vele, meg a rokonai is természetesen. De ő nekem nem engedné, így félnék neki odaadni láthatásra. 1,5 éves a gyerek.


2012. jún. 7. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam a neved : adla.
2012. jún. 7. 16:00
 12/12 anonim ***** válasza:

magyar a férjed? mert akkor jóval kisebb az esélye, hogy ezt sikeresen véghez tudná vinni.

milyen nyelveken beszél, mihez ért? azokkal az országokkal, ahol el tudna így helyezkedni, van kiadatási szerződésünk? próbáld ezeket átgondolni.

2012. jún. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!