Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek lépni ha a gyermekünk...

Merjek lépni ha a gyermekünk elrablásával fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Nem szeretem már a párom és nélküle minden sokkal könnyebb lenne, főleg a pénzügyek. Ő szórja és sokszor a rezispénzt is, hogy az ráér, mert amit ő akar venni pl. bélyeg, az sokkal fontosabb.

Nem volt mindig ilyen, 1 éve változott meg. De már nem bírom elviselni a dolgait, nem akarok mindig idegeskedni miatta.

El tudnám magam tartani a gyerekkel, de ő azt mondja, hogy ha szétmegyünk akkor biztos lehetek benne, hogy nem nálam lesz a gyerek hanem nála. Nem érdekli az sem, hogy a bíróság mit ítél, ha kell elrabolja.


Ti így mernétek lépni?

Én korrekt lennék, találkozhatna vele, meg a rokonai is természetesen. De ő nekem nem engedné, így félnék neki odaadni láthatásra. 1,5 éves a gyerek.


2012. jún. 7. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Sose értettem hogy a nők mér f@szkalapokhoz mennek hozzá :D
2012. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, ha nem tudná, gyerek rablásért börtön jár. Ha ezt elmondod a gyámhatóságon, csak felügyelet mellett találkozhat a gyerekével. Én minden képen lépnék.
2012. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sosem értettem, hogy aki értelmesen nem tud válaszolni és egyáltalán olvasni az minek ír.

1.Nem volt mindig ilyen.

2.Nem vagyunk házasok.

2012. jún. 7. 11:35
 4/12 A kérdező kommentje:

Kettes! Köszi a választ.

Nem érdekli sajnos. Vagy élesben azért más lenne? Nem tudom, annyira ragaszkodik a gyerekhez, hogy hihető amiket mond.

2012. jún. 7. 11:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak fenyegetőzik és egy gyáva alak amiért a gyerekkel és zsarolással maga mellett tartani. Tedd meg amit tenned kell! Ha bejelented a rendőrségen és a gyámügyön a helyzetet csak felügyelet mellett találkozhat a kicsivel. Bíróságtól meg kell kérni kapcsolattartás szabályozást.
2012. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
mi az,h elrabolja? Az ove is,nem? Pont annyi koze meg joga van hozza,mint neked. O fogja nevelni es kesz.
2012. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adla: a kérdező párja azt mondta, hogy bírósági ítélet ellenére is elvinné a gyereket, vagyis elrabolná. Ilyen volna egy apa, aki szereti a gyerekét? Szerintem nem. A szeretete kimerül a zsarolásban, közben meg elszórja a rezsipénzt. :S Kérdező, én mindenképpen lépnék a helyedben. Mondd meg az apának, hogy bőséges kapcsolattartást biztosítasz neki, és azon kívül is bármikor láthatja a gyereket. Bár itt szerintem nem a gyereken van a hangsúly, téged akar megfélemlíteni ezzel a szöveggel, hogy ne merd elhagyni. Szánalmas! :S
2012. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, bántani nyilván nem fogja a gyereket nem? Nos, ha a bíróságon neked ítélik, és ennek ellenére tényleg nem viszi haza hozzád, vagyis elrabolja, akkor rendőrségi ügy lesz belőle, aztán még börtönbe is kerülhet. Az ilyesmit komolyan veszik. Szóval szerintem emiatt igazán ne izgasd magad. Mondom, bántani nem fogja a gyerekét, úgyhogy ezek után probléma nem lesz, még akkor se ha elrabolja. a hivatalos szervek majd intézkednek. Esetleg mikor ordibál, és fenyegetőzik azzal hogy el fogja rabolni, legyen ott egy két tanú, akik a bíróságon el tudják mesélni milyen mentalitású ez a kedves ember.
2012. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aida.Itt arrol van szo, hogy te is ertsd, hogy elvinne a gyereket es en nem lathatnam.

A gyerek erdekeit kell nezni, neki mindket szulore szuksege van, de a parom nem igy gondolja.

A birosag pedig nekem iteli, mert pici es nem drogozom, de meg prosti se vagyok.



Egyebkent a gyereket sosem bantana.

2012. jún. 7. 15:55
 10/12 A kérdező kommentje:
Attol felek kulfoldre vinne valahogy, bar sosincs penze...
2012. jún. 7. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!