Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám fenyegetőzik?

Mit tegyek ha anyám fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

mostanában olyanokat mond hogy:kitapossa a belemet,meg hogy meg fog ölni,meg kiveri a fogamat...

12/f


2012. ápr. 30. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne adj rá okot, hogy ilyeneket mondjon. Esetleg szólj egy másik felnőtt rokonodnak, hogy segítsen.
2012. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy álljon le és hogy ez egyáltalán nem nőies viselkedés, ettől valószínűleg még idegesebb lesz egy darabig de talán észbe kap.
2012. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehez kéne tudni mi váltja ezt ki belőle,te magad adsz-e rá okot?
2012. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valami okot adtál rá, hogy ennyire kikeljen magából. Persze, a család gondjai is okozni szokták, hogy a szülőnek kisebb a tűrőképessége. Úgyis tisztában vagy vele, amit anyukád mond, azt csak szóban mondja. Megtenni nem fogja.
2012. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Anyád paraszt. Ez van. Normális ember nem mond ilyet a fiának. Egyáltalán mi oka van rá, hogy ilyeneket beszél? Ha van apád, beszélj vele, ha nincs, akkor b@szd tarkón anyádat egy evezővel. Hátha észhez tér.
2012. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy okot adott rá???

Soha nem fogom megérteni ezt az itteni szülőpártolást. Nagyon tudok gratulálni annak, akinek a 12 éves gyereke ezt akármivel ki tudja váltani.

Úristen. Komolyan én szégyellem magam.

2012. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel adhat okot ilyesmire egy gyerek?:O
2012. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondott ilyesmiket fater 12 éves koromban,de visszagondolva volt rá oka gyakran.Pl.kipróbáltam a cigit több alkalommal,letagadtam a matek jegyeimet,ellenőrzőt hamisítottam,hazudoztam össze-vissza.Az hogy "Egyszer kitaposom a beled" konkrétan többször elhangzott,jópár pofon el is csattant pedig nem volt egy vadállat típus.
2012. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigiztem, sőt, nem egyszer estem haza részegen, mégsem fenyegettek soha azzal, hogy kiverik a fogamat és hogy megölnek. Jézusom :S
2012. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem hogy miért van ez a nagy szülőpártolás.Egyik kérdésben is a szülőt pártolták rendesen aztán kiderült a végén hogy egy alkoholista meg mentális gondjai vannak.


Egy épeszű ember nem mond ilyet a 12 éves gyerekének bármit is követett el.Egy ilyen fiatal gyerek még sérülékeny és ezek a szavak nagy károkat okozhatnak neki.

2012. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!