Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyam halalba...

Mit tegyek? Anyam halalba idegesit.

Figyelt kérdés
Ma is sikeresen összevesztünk azon, hogy megkértem ne turkáljon a tányéromban (belenyúlkált, el akarta vágni húst, még mindig 5 évesnek néz...), erre teljesen kiakadt hogy én mindig csak bántom, hogy inkább kussban marad blablabla... Mindezt azért, mert megkértem hogy ne nyúljon a tányéromba... Képes piti dolgokon felhúzni magát, többnapos veszekedéseket kreálni olyanokon pl. Miért nem hoztál kenyeret? ez minden hétvégén megismétlödik...értem én hogy stresszes, de ha mondom neki hogy pihenjen le, ö mártírkodik hogy nem, mert különben senki se csinálja meg a házimunkát (apám és én mindig besegítünk, de ez nincs észrevéve...) mit tegyek? Már idegesít hogy állandóan csak veszekszünk.
2012. ápr. 29. 11:41
1 2
 1/13 lulukaa4 válasza:
Próbálj meg vele leülni és megbeszélni a dolgokat:)Mond el neki hogy vegye észre stb....próbéáljon felnőttként kezelni stb..:)
2012. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Mondok valamit, de ez nem fog tetszeni: meg kell szokni. Nálunk legalábbis így működik. :/
2012. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Velük élsz akkor még gyerek vagy. Örülj neki, hogy van aki összevágja neked a húst. Te szólsz be piti dolgok miatt...
2012. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

utolsó: kösz...nem vagyok 5 éves...

amúgy meg egy idő után idegesítő hogy állandóan veszekszünk...

2012. ápr. 29. 12:18
 5/13 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3 Ez egy elég proli felfogás.De sajnos az emberek nagy része ilyen.Nem lehet mindenki elég intelligens.


Vannak olyan szülők,akik nem tudják felfogni,hogy a gyerekük már nem pelenkás.Az én szüleim is ilyenek valamilyen szinten...Nem lehet ezzel mit csinálni.Nem kell vele foglalkozni.

2012. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szépen told ki a kezét a tányérból... Vagy ha ez se használ ne egyél együtt vele..
2012. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

14/l vagyok


ha bármiben ellenkezek vele akkor én vagyok a tetű, aki utálja az anyját...

2012. ápr. 29. 12:53
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

14 éves és utálja a anyját mer kisgyereknek nézi :D

Aranyos :D Mert szerinted mi vagy virágszálam? Pont attól akar óvni ami az ilyen korúakból lesz. Vagy inkább mennél plázapcsának?

2012. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, te is ritka hlye vagy, már bocs!


14 évesen nem kislány... vagyis részben, de nem dedós, akinek össze kell vágni a húst.

Apa felkatonázta volna a kajám 14 évesen, szerintem körberöhögtem volna. Mellesleg, miért képzelitek, h ha valakit 14 évesen nagylányként kezelnek, plázapcsa lesz belőle? Olyan begyepesedett agyú némelyiktek, hogy az valami eszméletlen.


Elmondom, 14 évesen takarítottam, mamáéknak, apának segítettem, és egyáltalán nem voltam plázacica, nem fiúztam, pedig az osztálytársaim 95%-a az volt.

Mit kell mindig általánosítani?


Egyébként elhiszem, h baromira zavarja a Kérdezőt, mert 14 évesen már nem dedós az ember.

2012. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!