Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan idegesít, hogy nővérem...

Jogosan idegesít, hogy nővérem egy szál törölközőben szaladgál a házban, miközben a férjem is ott van?

Figyelt kérdés
Míg készül a házunk szüleimhez költöztünk. Nővérem még ott lakik. 2 hónapja szokása lett, hogy fürdés után egy szál törölközőben szaladgál, legalább félórát! Párszor szóltam neki, hogy jó lenne ha már felöltözne, de meg se hallja. Ilyenkor mindig férjem közelében látom. Annyit kell nővéremről tudni, hogy ő tipikus szingli meg egy párszor megjegyezte, hogy irigy az életemre. Most én dramatizálom túl vagy jogosan bosszant a viselkedése? Mit csinálhatnék?
2012. ápr. 23. 09:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
Erélyesen közöld vele,hogy ez bunkóság. Ilyenkor akár erőszakkal is vidd a szobájába.
2012. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok féltékeny típus. Bár lehet, hogy engem is idegesítene. Szerintem nem dramatizálod túl. Szólj a férjednek, hogy amikor legközelebb meglátja törülközőbe akkor menjen be a szobátokba és ne vegyen róla tudomást sem. Kérd meg, mondd el neki, hogy ez téged zavar...
2012. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

Megértem, hogy idegesít, de mivel ti költöztetek hozzájuk, és nem fordítva, így nem írhatod elő neki, hogy mit csináljon.

Ugyanakkor beszélhetsz vele (nem akkor, mikor pont törölközőben mászkál, hanem bármikor, mikor alkalmatok van normálisan, négyszemközt beszélni), és elmondhatod neki, hogy téged ez zavar. Kérd meg, hogy ne tegye.

2012. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
62%

# 3/3 ma 09:49


Igen ők költöztek oda, de nem a nővéréhez, hanem a szülőkhöz. Magyarul a kérdezőnek is annyi joga van ott lenni, mint a testvérének.


Kérdező: A nővéred direkt csinálja ezt, imponálni akar a férjednek ezzel? Milyen a kapcsolatotok a testvéreddel?

2012. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Most a férjeben nem bízol? Mert nekem az jön le ebből.
2012. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az jön le, hogy a nővérében nem bízik, ettől függetlenül idegesítő, hogy egy másik nő kelleti magát a férjem előtt.
2012. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd békén a tesódat. Az én nővérem beköltöztette a közös szobánkba (ok, már csak néha vagyok otthon), és nem tűrném, ha elkezdene dirigálni, mert idegbajos.
2012. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos, soha nem volt felhőtlen a viszonyunk. A barátai nem is tudták, hogy van húga, csak azután, miután én is kezdtem szórakozóhelyekre járni.Ha kellett neki valami vagy ha kell neki valami tőlem, csak akkor jött/jön elő a kedves nővér arca.

Szuper jól keres és még sincs neki semmije! Mi ketten férjemmel feleannyit kapunk mégis lassan mindenünk meglesz . Én soha nem bántottam, nem értem miért ilyen??!!

2012. ápr. 23. 10:06
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem a férjemben nem bízok, hanem egyszerűen marhára zavar, hogy szinte meztelen jár - kel a házban! Főleg azok után zavar, hogy még ki is jelentette, hogy irigy! Egy normális komoly kapcsolata volt azt is elrontotta.
2012. ápr. 23. 10:09
 10/37 anonim ***** válasza:
36%

ma 10:02


Én sem bízom egy nőben sem, de a páromban igen, így akárki is kelletné magát neki akkor sem akadnék ki, mert tudom, hogy nem csalna meg.


Ha kérdező bízna a férjében akkor tudná, hogy nem érdekli a nővérke törölközőben való rohangálása.


Én úgy érzem, hogy a kérdező tipikusan az a nő aki már akkor féltékeny lesz ha a párja a strandon rá néz egy szép nőre.

2012. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!