Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan idegesít, hogy nővérem...

Jogosan idegesít, hogy nővérem egy szál törölközőben szaladgál a házban, miközben a férjem is ott van?

Figyelt kérdés
Míg készül a házunk szüleimhez költöztünk. Nővérem még ott lakik. 2 hónapja szokása lett, hogy fürdés után egy szál törölközőben szaladgál, legalább félórát! Párszor szóltam neki, hogy jó lenne ha már felöltözne, de meg se hallja. Ilyenkor mindig férjem közelében látom. Annyit kell nővéremről tudni, hogy ő tipikus szingli meg egy párszor megjegyezte, hogy irigy az életemre. Most én dramatizálom túl vagy jogosan bosszant a viselkedése? Mit csinálhatnék?
2012. ápr. 23. 09:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező!A legjobb megoldás az lenne ha a férjed kérné meg a testvéredet.Kulturáltan hozza a tudatára, zavarja ez a "lenge"öltözék.....Te pedig ne is vegyél tudomást az esetről.Lehet hogy a nővéred csupán csak téged akar ezzel idegesíteni.Ha figyelmen kívül hagyod,nem reagálsz rá előbb-utóbb befejezi!!!!Csak nyugodtan.. :)
2012. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! De nem idegesítene, hogy merő irigységből valaki ilyet csinál? Ha meg néz egy nőt a strandon nem érdekel, tisztában vagyok vele, hogy a családja a mindene!
2012. ápr. 23. 10:23
 13/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Utolsó előttinek ment!
2012. ápr. 23. 10:25
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem a férjében nem bízik, hanem a nővére direkt provokálja őt. Előbb írta, hogy a testvére mindig is ilyen volt vele.
2012. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

A férjem a nővéremet meg is veti,mint nőt! Nem tud főzni, a házimunka "büdös" neki. Meg többször leszólta "hobbinkat" is, ami páromnak a vesszőparipája.

Legalább ennyire tisztelhetne a tesóm,ha nem is szeret!

2012. ápr. 23. 10:30
 16/37 anonim ***** válasza:
32%

Minek költöztetek a szüleidhez, tudtam hogy a nővéred milyen. Őt megváltoztatni már nem lehet.

Magadnak köszönheted ezt a helyzetet



Közöttetek semmi testvéri szeretett nincs, egymás riválisai vagytok, azt várjátok hogy mikor rúghatok bele a másikba.

2012. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
57%
Ismerős helyzet. Nekem a húgom próbáld egyszer rámászni a páromra úgy hogy törölközőbe ment ki hozzá beszélgetni, eléggé nyomult. Mi csak néhány napot voltunk ott karácsonykor, és akkor csinálta ezt a húgom. Igaz mi még nem vagyunk házasok de már próbáld rámászni akkor én fülén fogva bevittem a szobájába letepertem az ágyra letéptem róla a törölközőt hozzá vágtam a ruháit és adtam neki 2 percet hogy öltözzön fel vagy különben rázárom az ajtót.
2012. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy miért vagy úgy oda, egy törölköző hónaljtól combközépig eltakar mindent(ha csak nem kéztörlőt dob magára), ráadásul nem is simul a testhez! Ha nagyon jó teste lenne a nővérednek, akkor sem látszik belőle több mint nyáron kisgatyában atlétában mászkálna... Enyhén túlreagálod. Akkor kéne kérdést kiírnod ezzel kapcsolatban, ha férjed állandóan a testvéredet stírölné...
2012. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy míg elkészül a házunk addig leszünk csak ott! A másik, miért teszel olyan kijelentéseket rólam/rólunk mikor nem is ismersz se engem, se mást a családból? Képzeld, én próbálnám szeretni a nővérem, de kb olyan ez, mint ha fejjel próbálnék egy kőfalon átjutni. Ha bajban van én segítek neki. De ezt is írtam, hogy ő csak akkor kedves ha kell neki valami tőlem.

Vagy talán látnok vagy, hogy ennyire biztosan állítasz dolgokat? Előbb figyelmesen olvasd el amit a másik ír,aztán kommentálj!

2012. ápr. 23. 10:40
 20/37 anonim ***** válasza:
43%

szerintem ez tök bunkóság. A férjed nővérednek egy idegen. Mit kelleti magát egy idegen elött?

A szüleid mit szólnak ehez? Én nekik is szólnék,h tegyék hekyre mert nem köszöni meg ha én teszem helyre

2012. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!