Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan idegesít, hogy nővérem...

Jogosan idegesít, hogy nővérem egy szál törölközőben szaladgál a házban, miközben a férjem is ott van?

Figyelt kérdés
Míg készül a házunk szüleimhez költöztünk. Nővérem még ott lakik. 2 hónapja szokása lett, hogy fürdés után egy szál törölközőben szaladgál, legalább félórát! Párszor szóltam neki, hogy jó lenne ha már felöltözne, de meg se hallja. Ilyenkor mindig férjem közelében látom. Annyit kell nővéremről tudni, hogy ő tipikus szingli meg egy párszor megjegyezte, hogy irigy az életemre. Most én dramatizálom túl vagy jogosan bosszant a viselkedése? Mit csinálhatnék?
2012. ápr. 23. 09:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
irigy qrva
2012. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Aki azt írja, hogy ebben semmi nincs, az elég fura. Talán ők is megcsinálnák ezt a sógoruk szeme láttára? Grat.. Én például a nővérem pasija előtt tuti nem mutatkoznék törölközőben, ahhoz túlságosan morbid lenne a szitu, szóval a tesód fejecskéjében van a probléma, akárki akármit is mond itt! Meg persze ezzel te is tisztába vagy.

Mindenki előtt hangosan rászólnék, hogy öltözködjön fel, ez itt nem a nudista strand, hátha anyádék szemében kicsit összemenne és elszégyellné magát. És hogy egyébiránt senki sem kíváncsi a pucér lábaira, megtanulhatna már viselkedni mások előtt.

2012. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem idegesítene,az tuti,sőt a sógorom is látott már egy szál törülközőben,sőt,durvábbat mondok,szoptatás közben is..Nálunk ez nem téma,én nem nézek rá úgy,mint pasira,ő meg nem úgy rám,mint nőre(kb.mint a testvérünkre úgy tekintünk a másikra)a férjemet sem zavarja,lehet a mi családunk működik túl jól?
2012. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
szerintem a férjed meg fogja dönteni a nővéred. :) erre megy ki a játék.
2012. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
65%
jut eszembe, pontosan ugyanezt játszotta el velem öcsém kis 16 éves barátője. Egy szál törülközőben beállított hozzám és leült az ágyra. Kínomban röhögtem egyet, és csakazértis megmutattam neki a Korda Gyuris lemezeimet. Sztem még bugyi se volt rajta.
2012. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
83%

# 33/35 ma 14:53


Nálatok más, mert ti jóban vagytok egymással és normális a felfogásotok. A kérdező testvére direkt csinálja, hogy mutogassa magát.

2012. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a hozzászólást! Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat is! Megpróbálom hátha sikerrel járok. Köszönöm még egyszer!
2012. ápr. 23. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!