Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan idegesít, hogy nővérem...

Jogosan idegesít, hogy nővérem egy szál törölközőben szaladgál a házban, miközben a férjem is ott van?

Figyelt kérdés
Míg készül a házunk szüleimhez költöztünk. Nővérem még ott lakik. 2 hónapja szokása lett, hogy fürdés után egy szál törölközőben szaladgál, legalább félórát! Párszor szóltam neki, hogy jó lenne ha már felöltözne, de meg se hallja. Ilyenkor mindig férjem közelében látom. Annyit kell nővéremről tudni, hogy ő tipikus szingli meg egy párszor megjegyezte, hogy irigy az életemre. Most én dramatizálom túl vagy jogosan bosszant a viselkedése? Mit csinálhatnék?
2012. ápr. 23. 09:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező! A szüleid nem szólnak semmit? Jó lenne ha adnának a kisasszonynak egy fejmosást.

De az is jó ötlet, ha a férjed szól neki. Esetleg tehetne valami negatív kijelentést az alakjára vonatkozóan. Talán akkor elszállna az önbizalma.


Kedves 18!

Az, hogy mi szexi és mi nem, az nem attól függ, hogy mennyit takar. egy újjatlan meg egy sportrövidnadrág sem takar sokat, mégsem olyan, mint egy szál törölköző.

2012. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem.

Én úgy vagyok vele, hogy a testvér és a férjem is családtag, tehát ők ketten is egy család. Bennem fel sem merülne, hogy féltékeny legyek. Sőt, nekem bátyám van, ha az ő felesége mászkálna törölközőben a férjem előtt, engem az sem zavarna. De persze mindez családi viszonyoktól függő dolog.

2012. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%
Legközelebb meg te írod majd ki utolsó hogy a férjed megfektette a bátyád nőjét, csak mert téged nem zavart a törölköző....így van ez.
2012. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
52%
Bunkosag a novered reszerol. Esetleg szolj a szuloknek, hatha ok hatnak a fejere.
2012. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férjed, ahogy írod, inkább megveti a tesódat, mint nőt, akkor ne foglalkozz a dologgal. Tudom, hogy iszonyú nehéz, mert ez szerintem is bunkóság, de inkább gondolj arra, hogy milyen szánalmas a nővéred kísérlete. Biztosan így akar, ha mást nem, elismerő pillantásokat kivívni, mert máshol nem kapja meg. Megbeszélhetnéd a pároddal, hogy a következő törölközős "bemutató" alatt vagy után, szóljon oda neked - persze csak úgy, ha tudjátok, hogy a nővéred is hallja- pld, azt hogy "Észrevetted, milyen csúnya narancsbőrös X combja!", vagy " Ráférne már egy kis mozgás, mert a korához képes elég petyhüdt a bőre!" vagy " Mintha nem is testvérek lennétek. Te mennyivel jobban nézel ki!". Szerintem ez biztosan segítene a probléma megoldásában :D
2012. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
82%
Jogosan idegesít. De ha kimutatod, elérte a célját! Semmiképp ne lássa, hogy zavar, olyankor bújj a férjedhez, látványosan édelegjetek, és beszélgessetek, nevetgéljetek olyan dolgokról, amiből látszik milyen jól megvagytok! Kis színház, egy nőnek ezt nem kell sokáig magyarázni;) A nővéredet meg fogja enni a fene, és nagyon megsemmisítő érzés lesz neki, hogy még egy szál törölközőben sem olyan érdekes a férjed számára, mint TE! A másik út, pedig, hogy szeretettel, őszintén fordulsz felé, hogy megérted , hogy neki sem könnyű, hisz a leírtakból kiderül, hogy nincs sinen az élete, de ne a te boldogságodon keresztül keressen magának visszaigazolást! Bár ez utóbbi ezzel a "mutogatós" tipussal nem igen célravezető...
2012. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Szüleim nem szólnak semmit,mert nővéremet istenítik a csúcs-szuper munkája miatt. Pénzelik is rendesen, mert hiába magas fizetés, hónap közepére egy fillérje sem marad....

Sajnos, ha tudtunk volna máshová költözni, biztos odamegyünk. De hála Istennek hamarosan mehetünk vissza a sajátba!!

2012. ápr. 23. 11:01
 28/37 anonim ***** válasza:
65%

Nem sokáig kell ezt elviselned, ez a szerencse. :)

Ha direkt csinálja a nővéred, én is azt tenném, amit írtak páran: legközelebb meglátjátok így mászkálni, kezdjetek el a férjeddel sugdolózni, majd nevessetek egyet. Biztos idegesíteni fogja, hogy kinevetitek.


Az ilyen nő mást nem érdemel, jól keres és a szülők nyakán élősködik, akik még istenítik is. Hova fajul a világ, és az emberi gondolkodás.

2012. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
36%
Hát nézd, a szüleid háza a nővéred otthona, nem a férjedé. Én se örülnék, ha beköltözne egy idegen pali és onnantól még este a fürdőből a szobámba is nyakig felöltözve kellene mennem mindennap. Ha direkt nyomul, az más, akkor tényleg jól a csúfolódó megjegyzések.
2012. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
37%
A törülközőknek van egy olyan tulajdonságuk, hogy le tudnak esni bárhonnan, bárkiről... Ha ez a nővéredet nem zavarja, téged miért? Ha megbízol a férjedben, akkor mi a gond? Hogy olyat látna, amihez hasonlót már igen, de azt még pont nem?
2012. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!