Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyam halalba...

Mit tegyek? Anyam halalba idegesit.

Figyelt kérdés
Ma is sikeresen összevesztünk azon, hogy megkértem ne turkáljon a tányéromban (belenyúlkált, el akarta vágni húst, még mindig 5 évesnek néz...), erre teljesen kiakadt hogy én mindig csak bántom, hogy inkább kussban marad blablabla... Mindezt azért, mert megkértem hogy ne nyúljon a tányéromba... Képes piti dolgokon felhúzni magát, többnapos veszekedéseket kreálni olyanokon pl. Miért nem hoztál kenyeret? ez minden hétvégén megismétlödik...értem én hogy stresszes, de ha mondom neki hogy pihenjen le, ö mártírkodik hogy nem, mert különben senki se csinálja meg a házimunkát (apám és én mindig besegítünk, de ez nincs észrevéve...) mit tegyek? Már idegesít hogy állandóan csak veszekszünk.
2012. ápr. 29. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és 13:48, mielőtt nagyon megszólnál valakit, előbb olvasd el, és JAVÍTSD KI, amit írsz, vagy tanulj meg magyarul írni!
2012. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én anyám is ilyen mindenér én vagyok ahibás meg a rossz és mindig van amivel lehet csesztetni persze csak engem a családban mer mást nem szokott, amig suli volt a jegyeimmel csesztetett meg hogy nem fogok soha leérettségizni azt 3-4esre leérettségiztem most meg a meloval genyál hogy nincs munkám és mindennap elmondja pedig volt munkám nem rég és mondom hogy nehéz találni melot de folyamatosan keresek és nem érti meg plusz nem segit senki melot találni magamra vagyok utalva kb elég fos h még el kell viselnem anyámat de hamarosan nem kell mer elmeek innen a ge cibe
2013. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
13:48 Nem azt irta hogy utálja az anyját. Te nagyon sötétt.
2015. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!