Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám tegnap kirakott otthonró...

Anyám tegnap kirakott otthonról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat veszekedtünk sok dolog miatt. A legtöbbet a viselkedésem miatt mert nem vagyok olyan jó gyerek, nem tehetek róla, nem tudom elviselni ha mások megmondják hogy mit csináljak és azt se ha cseszegetnek és néha túl őszinte vagyok. A másik az hogy néha napokig nem jártam haza és féltett, de mindig mondtam neki hogy lehet hogy nem megyek haza és akkor valamelyik haveromnál leszek. Azt se akarja elfogadni hogy motorozok (saját pénzből megy, csak félt). De van egy olyan érzésem hogy az új férjének köze van ehhez a sok veszekedéshez mert kitudja miket mond neki. Apám 12 éves koromban meghalt, anyám később összejött ezzel a pasival és később hozzánk is költözött, de nekem nem tetszett soha. Már velünk lakik évek óta de még nem beszélgettünk soha. Van egy öcsém és egy hugom, ők se vannak oda érte. Most azért rakott ki mert az öcsém, én és az "apám" csúnyán összevesztünk és kiabáltunk egymással nem is kicsit. Bocsánatot nem fogok kérni tőle mert nem mi kezdtük. Mondtuk anyámnak hogy ha azaz ember nem lenne itt akkorm inden jobb lenne, reméljük elgondolkozik rajta. Az annyira nem is érdekel hogy kirakott mert tudok kihez menni de az zavar hogy egy senki miatt veszekszünk már évek óta. Régebben sose szólt bele ha csináltam valamit, mindig magamra hagyott.

21F


2012. ápr. 28. 15:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes helyzet, az öcsédet miért nem küldte el?
2012. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
16 éves
2012. ápr. 28. 15:53
 3/43 anonim ***** válasza:
41%
21 éves vagy, felnőtt. Napokig nem jártál haza, nem hagytad, hogy beleszóljon a motorozásba, amit saját pénzből finanszírozol. Akkor most saját pénzből finanszírozd a lakhatásod és a kajád. Adtál haza pénzt? Vagy a saját pénz a tivornyázásra kellett meg a motorra? Mert ingyenélőnek elhiszem, hogy nem kellesz otthonra.
2012. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%

Tehát összeszedve: bunkón viselkedsz vele, nem hallgatsz rá, napokra lelépsz, kiabálsz a pasijával és ki akarod rakatni.


Magyarán azt akarod, hogy minden úgy menjen az ő házában, ahogy te akarod. Pedig ez az, amit mástól nem tűrsz el.


Mit tehetett volna szegény a lelki békéje érdekében, mint ezt? Bocs, de elképesztően hálátlan vagy

Mellesleg magyarul úgy mondják, hogy "békén hagyott", nem pedig "magamra hagyott".

2012. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Vele ritkán vagyok bunkó de olyankor mindig bocsánatot kérek. Mindig amikor este kimegyek szoktam szólni, hogy nem biztos hogy haza fogok menni és azt válaszolja hogy jó csak ne kerüljek bajba. Ez most a pasija miatt volt.
2012. ápr. 28. 16:06
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, hogy mihez kérsz tanácsot.

Nem zavar, hogy kirakott, mert van hova menned. - Végleg, vagy csak egy hétre?

Nem vagy hajlandó alkalmazkodni, neked ne dirigáljon senki. - Mindig, mindenhol lesznek elvárások veled szemben.

Tulajdonképp az érdekel, hogyan tudod elérni, hogy anyád kirakja azt az embert akivel 9 éve együtt él és közösen eltartanak téged és a tesóidat? Vagy milyen tanács kell?

2012. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom, annyit mondott hogy menjek el otthonról. Most egy ideig nem fogok hazamenni. Végülis az is érdekelne hogy hogy lehetne felnyitni anyám szemét. Amúgy vagy 5 éve vannak együtt
2012. ápr. 28. 16:20
 8/43 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert te úgy gondolod,hogy a pasas egy senki,anyudnak nem az.Anyud párja jó néhány éve.Az a pasas ha minden gyerek egyszer kirepül a fészekből még mindig ott lesz anyukádnak,és nem lesz magányos.21 évesen lehetne már annyi eszed,hogy ezt felfogd.

Nem sértésből de ha valakinek a viselkedése olyan mint a tied,akkor nem is csoda ha kirakják a lakásból.

Valahol anyudnak igaza van.Ha nem vagy képes alkalmazkodni,akkor éld az életedet úgy ahogy jól esik,de ne az ő házában..Mi a gond végül is??

2012. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

8. szerintem mindenki más meg rajtad van megrökönyödve. A gyerek nem bírja az anyja új pasiját, oké. Ez teljesen normális. A gyerekek azt akarják, hogy anyuka szűnjön meg nő lenni, csak az anyjuk legyen, akinek minden szeretete feléjük áramlik. Ez természetes gyermeki hozzáállás.


De a kérdező nem gyerek. Felfoghatná, hogy az anyjának is jár élet, jár még boldogság. Neki nem kötelessége szeretni ezt a pasit, de attól még nem kell tönkretennie az anyja boldogságát.

2012. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
20%

"Azért mert te úgy gondolod,hogy a pasas egy senki,anyudnak nem az.Anyud párja jó néhány éve.Az a pasas ha minden gyerek egyszer kirepül a fészekből még mindig ott lesz anyukádnak,és nem lesz magányos.21 évesen lehetne már annyi eszed,hogy ezt felfogd.

Nem sértésből de ha valakinek a viselkedése olyan mint a tied,akkor nem is csoda ha kirakják a lakásból.

Valahol anyudnak igaza van.Ha nem vagy képes alkalmazkodni,akkor éld az életedet úgy ahogy jól esik,de ne az ő házában..Mi a gond végül is??"


Egy anyának mindig a gyerekének kell fontosabbnak lenni mindenféle új pasinál meg férfiaknál.Az az anya akinek a párja , pasija fontosabb mint a gyereke az nem érdemli meg azt a gyereket és nem értem miért szülte meg akkor.Az ilyen nőktől el kellene venni a gyereket.Az összes ilyen nőnek azt kívánom hogy jusson pokolra és szenvedjen.

2012. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!