Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre tart a házasságunk? 32F

Merre tart a házasságunk? 32F

Figyelt kérdés

Majdnem 2 év házasság után rájött előbb a feleségem, majd én is, hogy külön-külön nagyon jól érezzük magunkat és tökéletesen le tudjuk foglalni magunkat, együtt viszont egyáltalán nem.

2 éven keresztül játszottuk el, hogy közösen is jól tudjuk érezni magunkat, de mostanában jöttünk rá, hogy a nagy része megjátszás volt. A közös programokért én voltam mindig a felelős, mivel ő ezt teljesen rám bízta – utaztunk évente kétszer külföldre, hosszú hétvégékre, filmeket néztünk, néha moziztunk, éttermeztünk, barátokkal találkoztunk. Úgy gondolom ez teljesen átlagosnak mondható. Soha nem mondta, hogy mást csináljunk, de egyszer csak rájött, hogy önmegvalósít, aztán pár hónap szenvedés után én is ezt tettem.

Most minimálisat beszélgetünk egymással, szinte menekülünk egymás társaságából, közös dolgot semmit nem szervezünk.

Nagyon örülnék, ha megtalálnánk az igazi közös utat, de jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy teljesen másban gondolkodunk. Van értelme szerintetek erőltetni ezt?


2012. jún. 3. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtakból úgy tűnik, hogy érzelmileg nem vagytok egy síkon és idő kérdése, hogy mikor mentek szét...egy házasságban nem az a normális, hogy külön jobban érzi magát a másik, hiába mondják egyesek, ez nagyon is szomorú....itt az a probléma, hogy egymás társaságát nem hiányoljátok, jobb nektek magatokba, hát ez minden csak nem házasság...szerintem ez csak rosszabb lesz, nem fog csoda történni hogy minden olyan legyen mint rég, főleg ha nem is akarjátok. Mi a kérdés?
2012. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!