Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szeretné, ha htb...

A férjem szeretné, ha htb lennék de én nem szeretném. Emiatt önzőnek tart, igaza van?

Figyelt kérdés

Azt mondja, neki és a gyerekeknek is az lenne a legjobb ha így maradna és csak nekem lenne jó, ha visszamennénk. Meg hogy a saját érdekeimet a család érdekei elé helyezem.

Három gyerekünk van, a 2 legkisebb szeptemberben megy óvodába.


Igaza van?

Ha nem, hogy tudnám meggyőzni?


2012. jún. 1. 14:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2012. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy visszamész, és ha bűntudatot akar kelteni benned, akkor azonnal lezárod a beszélgetést. Az érzelmi zsarolás az egyik legszemetebb dolog egy párkapcsolatban.
2012. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Érdekes a belinkelt kérdés, köszönöm :-) Az én férjem ennyire nem gondolkozik szélsőségesen.


Egyenlőre úgy döntöttünk, hogy visszamegyek és lesz bejárónő, hogy az otthoni időt együtt tudjuk tölteni.


Köszönöm a válaszokat :-)

2012. jún. 3. 17:13
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

El tudna tartani 5-ötöket nélkülözés nélkül?

Szükség van arra a pénzre, amit te keresnél? Szereted a munkádat csinálni? Nincs elegede az állandó otthonlétből?

Szerintem ezeket a kérdéseket kéne mérlegre tenned, valamerre csak billen.

2012. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát én boldogan itthon maradnék, nem lenne ez az örökös rohanás, ahol este már hullák vagyunk mindannyian...a férjem is mondta, csak nincs rá pénzünk, nekem is keresnem kell...sokkal több energiám maradna a gyerekre, nem véletlen voltak a gyerekek régen sokkal kiegyensúlyozottabbak, nem ilyen idegbetegek mint most...
2012. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!