Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak a szülei is így beleszó...

Másnak a szülei is így beleszólnak, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

Dél körül főztem egy kávét magamnak, mert péntek óta szinte folyamatosan csak alszom. Ma délelőtt is végig aludtam.

Most megint főztem egy kávét, mert úgy érzem, megint tudnék aludni, de nem akarok, mert ez már nem normális, amennyit alszom.

Apám beszólt, hogy 'két órán belül ez már a második kávéd'


18l



2012. máj. 27. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok és házas anyósom még mindig bele szeretne szólni az életünkbe akár egy kávé miatt is el kell hajtani a p be! a te esetedbe viszont nagyon úgy néz ki a dolog, hogy igazsága is van a szüleidnek!!!
2012. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez nem beszólás, ez ténymegállapítás.

Mintha azt mondanám, mindjárt esni fog. Vagy ez is sértő?

2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
akit nem piszkálnak folyamatosan ilyen apró hülyeségekkel az nem fogja megérteni, hogy milyen idegesítő. mert ez így tényleg nem nagy dolog csak gondolom nem naponta egyszer fordul elő még ennél kisebb dolgok miatt is. nálunk pl párom apja szól be állandóan, hogy nyugodtan igyunk meg egy liter kávét pedig ő többet iszik egyedül, mint mi ketten, ez akkor a legszebb amikor mi vesszük a kávét. így belegondolva egyébként vicces :D de amikor fent áll a helyzet legszivesebben elküldeném a pi.be
2012. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!