Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok van olyan házimunka,...

Nálatok van olyan házimunka, amit mindig a férj csinál?

Figyelt kérdés
Az olyan férfias dolgokat leszámítva, mint a szerelés. Nálunk pl. csak a férjem húz ágyat, én nem is tudok (tudom, ciki.)

2012. ápr. 8. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Engem csak egy vörös nő tudna rávenni ilyenekre, mondjuk én egy hímsoviniszta disznó vagyok.
2012. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Biztos tudsz ágyat húzni. Ha muszáj lenne, mondjuk fegyverrel kényszerítenének, biztos menne.
2012. ápr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Fűnyírás, a mosogatógépet mindig ő indítja be meg ő pakolja ki, ő takarítja ki és mossa le az autókat, ő szedi le meg teszi fel a függönyöket a nagytakarításoknál amikor mosásra kerül a sor, ő cseréli ki az égőket a lámpákban bár ez akár a szerelés kategóriába is tartozhat ha úgy nézzük. A villanyórában ő kapcsolja vissza azt a pöcköt ami lecsapódik néha - bár ez nem házimunka, de ezt is csak ő csinálja nálunk, én nem merek hozzáérni. És ő csinálja a rántotthúst. Főzni mindketten szoktunk, de valahogy a rántotthús sütés ráragadt, én már évek óta nem csináltam. Nem tudom, ez hogy alakult ki. Ha törném rajta az agyam biztos találnék még párat, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2012. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A szerelésen túl a szemétlevitel az, amit 95%-ban ő csinál. Ha számít a kisállatgondozás, akkor a nyuszink körmét csak ő vágja. A mérőórák bediktálását is ő végzi.
2012. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gyerekkorom óta egyszerűen gyűlölök porszívózni, szóval az az ő feladata. persze ha nincs otthon és valaki jön hozzánk és nagyon muszáj, akkor megcsinálom, de ez a ritkább eset:) mosogatást, kajacsinálást felváltva, ágyat többnyire én húzom, mert olyankor ő elmegy mosogatni. egyébként a legtöbb házimunkát közösen végezzük, mikor mindketten otthon vagyunk. ja igen, a mosás az az én feladatom, nem szeretem, ha fogdossa a koszos bugyijaimat:)
2012. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is párom húzza fel mindig a paplanokra a huzatot :D Én utálom, ő szereti, ilyen egyszerű. Más ilyen házimunka nincs, de ezen kívül minden reggel ő főz kávét, és hozza be nekem, mert addig én életképtelen vagyok :)

Ja, és a szobánkban általában ő porszívóz, ez valamiért így alakult (enyém a portörlés előtte).

2012. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

99%-ban csak ő mosogat,tűzhelyet tisztit (erősebb vagy huzamosabb ideig érintkezve mosogatóval kijön az ekcémám,ő meg szeret is mosogatni)

Ágyneműáthúzás is majdnem mindig az övé,beágyazás is.

függöny felrakás leszedés szintén.

Hagymát,krumplit is ő pucol.


(de cserébe pl minden reggel ágyba kapja a kávét és a reggelit,mert egyszerűen irtó nehezen ébred)

Többit felváltva.

2012. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apukám semmilyen házimunkát nem csinál. Még az ebédet sem meri ki magának, leül és várja, hogy elé rakják. Nem egyszer előfordult, hogy hátradőlt és közölte, hogy hideg az étel. Ilyenkor anyukámnak kell pattannia és berakni a mikróba, mert apum nem képes felállni. A fűnyírást 12 éves korom óta én végzem, cirka másfél óra alatt meg is vagyok vele (elég nagy udvarunk van, ráadásul apum minden sz@rral teledobálja plusz melót csinálva nekem). Nagyon irigylem azokat, akiknek a férjük/apjuk nem restell egy kis házimunkát csinálni. Nálunk ez 100 %-ban elképzelhetetlen.
2012. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vok: kihagytam a függöny le és feltételét. Ez egy nagypolgári lakás, és ha nekem kellene felmásznom a létrára, hogy ezt megtegyem, le is szédülnék. :(
2012. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt csinál meg, amit kérek tőle. Vannak kialakult dolgok, amiket rendszerint kérek, pl. mosogatás, szemetet kivinni, lemenni a pincébe, elmenni a boltba, stb
2012. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!