Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak a szülei is így beleszó...

Másnak a szülei is így beleszólnak, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

Dél körül főztem egy kávét magamnak, mert péntek óta szinte folyamatosan csak alszom. Ma délelőtt is végig aludtam.

Most megint főztem egy kávét, mert úgy érzem, megint tudnék aludni, de nem akarok, mert ez már nem normális, amennyit alszom.

Apám beszólt, hogy 'két órán belül ez már a második kávéd'


18l



2012. máj. 27. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerencsére nagyon lazák. :)

17/l

2012. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet vashiányod van, azért aludnál állandóan, vagy későn fekszel le, talán stresszelsz

gondolom nem a semmi miatt szólt be

2012. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez aztán a beszólás...az én szüleim már azt is szóvá tették volna, hogy ennyit alszom, megjegyzem jogosan.
2012. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is pont ugyanezt csinálja.Ez volt a cigivel,ez van mindennel.Már leszoktam a cigiről 5 év dohányzás után,mert még a nikotinhiány is jobb ennél a hisztinél.A következő lépés az elválás lesz.
2012. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Hűha! Jól beszóltak! Hogy bírod?
2012. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
18 éve ez megy. Mindenre ezek a kis megjegyzések....
2012. máj. 27. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Szörnyű életed lehet.
2012. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Én 20 éves vagyok, 2 éve egyetemista, de nálam is ugyanez megy, ami nálatok! Ki nem állhatom, már nagyon elegem van. Múltkor pl zsemlét akartam enni, erre anyám elkezdett belem üvöltözni, hogy miért kell a drága zsemlét ennem (lisztérzékeny vagyok, a zsemlém valamivel drágább, mint a kenyerem), miért nem jó nekem a kenyér. Mikor kiakadtam én is, hogy mit mondogat, megfenyegetett, hogy többet nem is vesz nekem semmit, aztán meglátjuk... szép, nemde?!

Vagy ha pl a macskám a szobámban van, fogják, és kizavarják (sokszor meg is ütik, bántják)... mintha közük lenne ahhoz, mi van a szobámban. Borzasztóak, nem fogom sokáig bírni. 20 éves vagyok, nem fogják fel, hogy vannak már dolgok, amikbe nem kellene beleavatkozni és amihez semmi közük. Persze, ez az ő házuk stb., de a másik ember magánügyeit akkor is tisztelni kellene.

Pl tök szeretek főzőcskézni. De eddig azért nem tanultam meg szinte semmit, csak pár kaját, mert ha nekiállok a konyhában valaminek, anyám vagy apám egyből jön oda beleokoskodni, kritizálni, amit csinálok, ha pedig visszaszólok, elhordanak mindenfélének. Inkább akkor eszem szendvicset, abba talán még nem kötnek bele. Vagy ha pl takarítok, vagy csak kiülök az udvarra, folyton jönnek a beszólogatások... Szóval nem könnyű, megértelek.

2012. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
neked még könnyebb a helyzeted,mint nekem,párom velünk él,mert elköltöztünk abból a városból ahol összejöttünk,addig semmi gond nem volt,de a pénzét le kell adni,mindig szólnak neki,a gépét használja a tesom,ha elkéri játszani akkor még ő a rossz.Mindenki szemétkedik velünk,ha vmit akarok konyhán csinálni,akkor nem kell,pihenjek,ha meg nem csinálok semmit akkor az a baj,párom csináljon mindent,de a tesom nem,ő elmegy dolgozni hazajön és gépezhet, a párom nem,ha úgy állnánk anyagilag elköltöznénk,egyedül miattam bírja még,mert nem akar elveszíteni.Édességet vagy üdítőt csakis akkor tudunk venni titokban hogy a táskámba elrejtem és beteszem a szekrénybe ami persze megolvad bemelegszik,mert ha elől van mindenből kér a tesom.Kutat a szobámban stb.Senki nem áll ilyenkor mellénk.Csakis egymásra számíthatunk,ja és volt olyan mikor már nem bírtam elakartam menni,úgy megvertek a haverom előtt hogy csak na,barátomhoz akartam menni.
2012. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és a 9.-ik vagyok szintén,azt hazudta az egész családom a páromnak hogy van jogsija a tesomnak csak lejárt,de ez nem igaz jogsija sincs,annyira elmondanám neki,de akkor akkora családi vita lenne hogycsak na,de ha a rendőr elkapja a páromat büntetik meg.
2012. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!