Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért csinál presztízs...

A párom miért csinál presztízskérdést mindenből?

Figyelt kérdés

Hogy ki hív fel előbb kit, hogy ki menjen a másikhoz, hogy ki kezdeményezze a békülést, hogy ki mondja, hogy szeret, hogy kinek van igaza.

persze mindent nekem kell kezdeményezni, neki van igaza, és jóhogy nem mondja, hogy szeret "ezek után".


a veszekedések piti dolgok.


ha fogom magam és "azért se" -mint a dedóban - akkor ő pláne megsértődik - mint a dedóban.


32 éves létére mitől ilyen??


2012. márc. 31. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A párod úgy viselkedik, mint egy hisztis királylány. Akár férfi, akár nő. Gondold végig, tényleg ilyen kapcsolatban szeretnéd-e leélni az életed.
2012. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem

tudni szeretném az okát, hogy megszüntessem.

2012. márc. 31. 15:03
 3/19 anonim ***** válasza:
Egy barátom szüleinek erre ment rá a házassága 26 év után. Lépj ki a kapcsolatból, ne viseld el a hisztijeit. Talán egyszer majd magába száll, de ne te legyél a kísérleti nyúl ahhoz, hogy meddig lehet elviselni a hülyeségeit.
2012. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még azt tenném hozzá, hogy náluk az ok (a 26 év házasság utáni válásnál) az volt, hogy apuka menő üzletember volt és a fejébe szállt a siker. Otthon sem tudott már szerető férj és apa lenni, sem semmi más, már az élete minden területén csak menő üzletember tudott lenni. Túl sikeres volt a munkájában, ez volt a baj.
2012. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

szóval ha a felek nem egyenlőek, akkor vannak ilyesmi problémák.

szóval a párom lenéz engem.

hm.

2012. márc. 31. 15:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek, meg kell próbálni megoldani a problémákat. Csakhogy egy 32 éves embert nem könnyű megváltoztatni.
2012. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

csak most is ez van

ma még nem írt, fel sem hívott, mert azt várja, hogy majd én!

pedig ő a férfi....

2012. márc. 31. 15:12
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne hívd! Nézd, ha ennyit nem bír érted megtenni, akkor hagyd. Ne hívd fel, egyszercsak úgyis "megtörik", főleg mert muszáj, hogy övé legyen az utolsó szó. Ha 1 hét múlva, hát egy hét múlva, de hívni fog.
2012. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióta.


Exem is azután lett ilyen,hogy lett jól fizető melója meg mutogatnivaló kocsija.

Egy ideig tűrtem,belementem hogy én keressem,én béküljek,stb...


Aztán elegem lett,és kitettem.Nekem felnőtt érett férfi kell,ha hisztis kisfiúra vágyok,szülök egyet.

Persze amikor kitettem (sok év után),akkor lett nagy pofáraesés,hisz a presztizshez a jó nő (én) is hozzátartozott.

Rögtön le lett törve a szarva,hisz ő lett kitéve,.

De addigra nagyon kiábrándultam,nem érdekelt hogy változna-e,már tul sok lett az igérgetés.

2012. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem el lett kényeztetve, ezért most felnőttkorban is másoktól vár el mindent...
2012. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!