Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van mindenből! Hogyan...

Elegem van mindenből! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elsősorban magamat gyűlölöm. Elmentem egy nagyon jó nevű gimnáziumba, kiderült hogy sz@r az osztály, mert nagy pofájú egoista szinte az összes. Elhatároztam hogy elmegyek. El is mentem, de itt meg az oktatás színvonala lejjebb van. Az emberek viszont kedvesek. Erre megkérdeztem az előző osztályfőnököm hogy visszavennének e. Visszavettek. Hívtak az első sulimból(ahová visszamegyek) egy helyre, ahol ott vártak totál beszívva, cigiztek, vízipipáztak. Teljes önkívületben. Én egy idióta vagyok. Most már persze mindenképpen itt kell maradnom(mert a szüleimmel már nem lehet ezt csinálni), de

gyűlölöm ezt az egészet! Minden sz@r!!! Én vagyok a kis nyomi, csak azért mert nem fogok beszívni és cigizni. Már az egész országtól rosszul vagyok.


2012. febr. 17. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igzaából nem tudom ebből miért kell problémát csinálni. Bemész az iskolába reggel 8ra és eljössz a tanítás végén. Ennyi kapcsolatod kell hogy legyen az iskolával és az osztálytársaiddal. Az, hogy ők iskolán kívül hol és mit csinálnak, semmi közöd, ugyanis nem vagy köteles azokra elmenni.
2012. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

első marha könnyen beszélsz

elég szar lehet heti 5 napnak a felét ott tölteni ilyen emberek között

kérdező: nem értelek miért nem maradtál a másodikban, ha tudtad hogy az első ennyire gáz

most már nem tudsz mit csinálni :S

2012. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Tipikusan az a fajta vagy, aki menekül mindenféle problémától. Elárulom: a fősulin is lesznek idióta emberek, a munkahelyen is lesznek idióta emberek, és nem fogsz tudni mindenhonnan menekülni. Meg kell tanulnod együtt élni velük. Más megoldás nincs. Persze ez nem azt jelenti, hogy le kell alacsonyodni az ő szintjükre.
2012. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyél kis nyomi!


Legközelebb ha beszívnak hívd ki rájuk a zsarukat, aztán dörzsöld a tenyered és kuncogj miközben mindet seggbekúrják a gumibottal ;)D

2012. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Meg ott baxx ki midnenkivel ahol csak tudsz, hulljona férgese, ne kímélj közülük senkit!


Legyél igazi kis FŐG€CI

2012. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1.)ahhoz a szipós társulathoz ne csatlakozz, nem mindenki olyan egy "jó nevű" gimn.-ba, majd megtalálod a társakat

2.)nekem is voltak problémáim a te korodban (más jellegűek,félárva voltam,stb) én a tanulásba "menekültem" Most: sok év után tudom, ez jó volt, áthidalta a nehézségeket, és visszatáplálta a ráfordított időt később a tevékenységekben. Tanulj - mélyedj el azokban, ami érdekel, amit szeretsz. És gyakorolj egy kifejezési eszközt - mert később nagyon hiányozhat, és most még nem késő. Zenélés, hangszer, ének, kórus, tánc, képzőművészet,írás, fordítás, színjátszó..?

amelyik érdekel.

3. Bocsáss meg magadnak. A hiba ott volt: "kiderült ..egoista szinte az összes" -

- ne ítélkezz! ismerd meg a világot, a többi embert, magadat - olyan, amilyen. Az ítélet nem ránk tartozik.

- " szinte" ... tehát akik hasonlóan szenvedtek a nagyszájúaktól, egoistáktól - azokat nem különböztetted meg, egybeolvasztottad. Minden ember más és más. Ez az emberi lényeghez tartozik, ez: csoda. Elmentél mellette.

Megszenvedtél emiatt, most már "engedd el" - figyelj, tanulj. Kívánom, hogy megnyugodj, és szépen haladj az utadon! :))

2012. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Most már csak "eszem amit főztem magamnak". :D :SS
2012. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Hívtak az első sulimból(ahová visszamegyek) egy helyre, ahol ott vártak totál beszívva, cigiztek, vízipipáztak."


És ezzel mi a probléma?Te még soha nem ittál alkoholt?Vagy soha nem vízipipáztál?


Addig élj amíg fiatal vagy.Amikor 40 éves leszel és családod lesz akkor nem nagyon tudsz majd bulizni menni.


Menj az osztálytársaiddal szórakozni , lazulni.És ne játszd az erkölcsöset meg a vas-szüzet.

2012. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A körülöttünk lévő valóságban sajnos, már az a lázadó, aki próbál normális maradni.

Megértelek.


Próbálj olyan barátokat is keresni, akikkel fel tudsz töltődni, akikkel ki tudod beszélni a hétköznapjaidat, és így könnyebb, talán elviselni az említett lelki sérültekkel teli közeget. Helyesen teszed, hogy megmaradsz annak, aki vagy.

Nem vigasztaló, de sajnos, a munkahelyeken is hasonló alkalmazkodást kell majd megtanulnunk. Az osztályod is annak a társadalmi közegnek a mintafelülete, amelyben élünk.


Kitartást és a nehéz helyzetekre jó ventilációs lehetőségeket kívánok Neked!

2012. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Barátkozz az iskolán kívül.
2012. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!