Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van mindenből! Hogyan...

Elegem van mindenből! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elsősorban magamat gyűlölöm. Elmentem egy nagyon jó nevű gimnáziumba, kiderült hogy sz@r az osztály, mert nagy pofájú egoista szinte az összes. Elhatároztam hogy elmegyek. El is mentem, de itt meg az oktatás színvonala lejjebb van. Az emberek viszont kedvesek. Erre megkérdeztem az előző osztályfőnököm hogy visszavennének e. Visszavettek. Hívtak az első sulimból(ahová visszamegyek) egy helyre, ahol ott vártak totál beszívva, cigiztek, vízipipáztak. Teljes önkívületben. Én egy idióta vagyok. Most már persze mindenképpen itt kell maradnom(mert a szüleimmel már nem lehet ezt csinálni), de

gyűlölöm ezt az egészet! Minden sz@r!!! Én vagyok a kis nyomi, csak azért mert nem fogok beszívni és cigizni. Már az egész országtól rosszul vagyok.


2012. febr. 17. 19:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én soha nem játszottam erkölcsös vasszüzet. De szerintem az élet nem a cigiben, a piában és a vizipipában merül ki. Én is iszom(mértékkel akkor is) de csak a barátaimmal. És nem azért hogy barátaim legyenek.
2012. febr. 18. 07:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Helyesen gondolod.
2012. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Megérte volna a második suliban maradni. Én városszéli, egyáltalán nem patinás gimibe jártam, de végig jó volt a hangulat, a közérzetem, és aki akart, annak sikerült a legjobb egyetemekre is bekerülnie (pl. nekem). Általában az elitgimikben több a drogos/bulis arc, mert egyrészt gazdagabb szülőkkel többen megengedhetik maguknak, másrészt ugyanezek a szülők sokszor a munka miatt elhanyagolják a gyerekeiket. A középút az ideális, mert a legalja helyeken ugyanígy elhanyagolt gyerekek vannak. Szerintem menj vissza a második gimibe, ahol jól érezted magad, még egyetlen utolsó váltást kibírhatnak a szüleid!
2012. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Saját magadat kár gyűlölni. Nem tudom hanyadikos vagy, de godnolj arra hogy egy gimi összesen négy év, amiből ha már kétszer váltottál, akkor kb két három év már el is telhetett akár. Azokkal értek egyet akik azt modnták, hogy osztálytársakon kívüli csoportban találd meg a helyed, ahol hasonló érdeklődésűek vannak, szakkörön, sporttársakban, satöbbi.
2012. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy válts újra iskolát (nem hiszem, hogy a szüleid haragudni fognak) vagy viseld el az osztálytársaidat. Azt írtad, vannak barátaid...akkor? Lógj azokkal, a többieket meg sz@rd le. Igaza volt annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy nem menekülhetsz folyton...el kell viselni, ez van.
2013. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!