Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért csinál presztízs...

A párom miért csinál presztízskérdést mindenből?

Figyelt kérdés

Hogy ki hív fel előbb kit, hogy ki menjen a másikhoz, hogy ki kezdeményezze a békülést, hogy ki mondja, hogy szeret, hogy kinek van igaza.

persze mindent nekem kell kezdeményezni, neki van igaza, és jóhogy nem mondja, hogy szeret "ezek után".


a veszekedések piti dolgok.


ha fogom magam és "azért se" -mint a dedóban - akkor ő pláne megsértődik - mint a dedóban.


32 éves létére mitől ilyen??


2012. márc. 31. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Három oka lehet.

1. Otthon ő volt a kis királyfi és kinyalták a fenekét, megszokta.

2. Otthon pont fütyültek rá, elnyomták, bosszúból "többé ezt senkitől nem tűri el".

3. Tök normálisan nevelték, de ő nem úgy érzékelte.


A lényeg: egyik esetben sem tudod átformálni. 32 évesen ez lehetetlen, még gyerekkorban sem lett volna egyszerű.

2012. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

neki is jól fizető melója lett, meg kocsival akar menőzni, amúgy meg vmiért omlanak utána a nők.

csakhogy nekem megkérte a kezem, meg ígérgetett össze-vissza, hogy családunk lesz.


hát az tuti, hogy én nem fogok nála jelentkezni, ha egy hétig, akkor addig.


de ez tiszta vicc.

2012. márc. 31. 15:36
 13/19 A kérdező kommentje:

és a 2-es pontba tartozhat.

kisebbségi komlexusa is van.


ok nem nevelhető.


erre fogunk rámenni.

de más nővel hogy fog kijönni? akkor velem miért nem?

2012. márc. 31. 15:38
 14/19 anonim ***** válasza:

Kb. 40 éves tapasztalatom van emberek kezelésében. Sajnos, nem sok esélyt látok arra, hogy meg tudod változtatni. Egy kis teszt:


Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait

Okszerűtlen gondolkodás

Idegeskedés hiánya

Megbízhatatlanság

Őszinteség hiánya

A megbánás és szégyenérzet hiánya

A szociális normák szándékos megszegése

Gyenge ítélőképesség és a saját hibáiból való tanulás hiánya

Kóros egoizmus

Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg

Empátia teljes hiánya

Személytelen, unalmas szexuális élet

Felelőtlenség



Megjegyzés: egyes szakemberek szerint, ha ebből 3 jellemző illik egy egyénre, az pszichopatának nevezhető.

2012. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Neki olyan nő való,aki szolgalelkű,isteniti őt,mindenben neki ad igazat,akkor is ha a füvet pirosnak mondja.


Te nem vagy elég szolgalelkű hozzá,nem vagy elég alázatos.

Hozzá ne menj,csak rosszabb lenne,onnantól "ő a ház ura, a te parancsolód".

szakits vele,találsz olyat aki egyenlő félként bánik veled.

15:25 voltam

2012. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait: felületes báját más nők hódítására használja

Okszerűtlen gondolkodás mindig megmagyarázza miért neki van igaza, ha nincs akkor is

Idegeskedés hiánya: mindig ideges,mint egy idegbeteg

Megbízhatatlanság: megbízható, de azt nagyon leplezi, hogy ne legyek nyugodt

Őszinteség hiánya: inkább nem mond semmit, vagy terel, minthogy hazudjon

A megbánás és szégyenérzet hiánya: Ez való igaz.

A szociális normák szándékos megszegése: épphogy annak akar mindig megfelelni, mert más mit gondol

Gyenge ítélőképesség és a saját hibáiból való tanulás hiánya: ő soha nem hibázik.

Kóros egoizmus: csak a párjával szemben

Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg: lenézi azt, aki így gondolkodik

Empátia teljes hiánya: elsírta magát egy barátja láttán a kórházban, viszont ha én vagyok beteg, azt mondja kitalálom

Személytelen, unalmas szexuális élet: a vad szexet szereti, vagy simán hátradőlni, hogy én dolgozzak

Felelőtlenség: ez teljes egészében hamis.



utolsó válaszolónak igaza lehet, viszont előző kapcsolatában a lány sokkal karakánsabb volt mint én, még is 10 évig működtek.

2012. márc. 31. 15:57
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát...Te most mit vársz ettől az embertől?Elég nagy bunkóság,hogy pasi létére annyira nem képes,hogy felhívjon...ez az ő dolga lenne.Meg az is,hogy törődjön veled.Én mást keresnék,nekem ezek annyira alap dolgok.És a legtöbb emberből érdekes módon ezek hiányoznak:O
2012. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

és már este 5 van

ennyire makacs. nem semmi.

2012. márc. 31. 16:56
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, dobd ki ezt a parasztot!

Ne foglalkozz a pénzével, gyűrje fel a seggébe!

Más nővel sem lesz boldog sosem, mert ő egyszerűen nem tudd boldoggá tenni senkit, mert olyan önző!

82%-nak igaza van, ott a pont!


Amúgy nézz rá a google-n a NÁRCISZTIKUS SZEMÉLYISÉGZAVARRA!!! Biztos, hogy gyerekkorában elkényeztették már azért lett ennyire bájolgó önimádó!

2012. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!