Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy az...

Csak én látom úgy, hogy az anyukák jobban beleszólnak a fiúk későbbi életébe, párválasztásába mint a lányukéba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Az öcsém bárkit hoz az oké, ha szép,ha csúnya, mert fiú, neki minden szabad,de mindkét szülőm részéről. Lányként, minden eddigi kapcsolatomat kritizálta, senki nem volt elég jó, mert mindenki kevés volt hozzám szerinte, jobbat érdemelek. Néha úgy érzem, mintha ő akarna helyettem választani, a saját tapasztalatai, elvárásai alapján.
2012. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindig. Néha pedig túlságosan is. Anyósom pl. egy szót se mer szólni semmiért, mert nem akarja, hogy miatta veszekedjünk, vagy veszekedjenek sógoromék. Viszont sógoromat igazán megóvhatta volna a házasságától. Szerintem most már ő is bánja, hogy nem szólt semmit, de most már még annyira se meg szólni. Egyébként anyukája válogatja. Az enyémnek pl. hatalmas szája van, csak bátyám nem foglalkozik vele. Vannak befolyásolható fiúk és tejhatalmú anyukák. De szerintem nem ez az általános.
2012. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és az én anyám az én életemet is szívesen irányítgatná, ha hagynám. De olyan szinten, hogy hány gyereket vállaljak, mit főzzek ebédre, hol vásároljak, mennyit aludjak... Ha hagynám... 2-es voltam.
2012. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy több olyan példát látni, amikor a fiús anyuka beleszól a fia életébe, mint a lányos anyuka a lányáéba.


Nálunk fiú is van, és lány is, de anyu szerencsére nem az az elvetemült fiús anyuka. Bár én úgy érzem, hogy bátyámhoz jobban kötődik valamelyest.

2012. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 20 éves fiam van.Sosem szóltam bele az életébe,és a párválasztásába.

Azzal köti össze az életét akivel akarja,Nem én fogok vele élni,hanem a fiam.

2012. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a gyakoribb, de itt mindenki le fogja tagadni.

pedig a lányokat kell jobban félteni. Ezt sosem értettem miért kell egy fiút egy lánytól félteni??

2012. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a lánytól félti az anyja, hanem attól, hogy leválik róla. Az apák jobban féltik a lányukat, mint a fiaikat, viszont ők nem kötik magukhoz a lányukat úgy, mint az anyukák. Sok anya konkurenciát lát egy potenciális menyjelöltben, mert az biztos nem tudja olyan jól ellátni a fiát, netán a leendő unokáit, mint ő. És ezt sokszor be is akarják bizonyítani...
2012. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!