Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós kérdés, túl reagálom?

Anyós kérdés, túl reagálom?

Figyelt kérdés
1 hónapja szültem egy gyönyörű kislányt! :) nagyon boldog az egész család, csak egy a probléma, anyósom ránk van akaszkodva. Minden fürdetésre jön ami még nem is lenne probléma (igaz szeretnénk a párommal néha csak ketten fürdetni) csakhogy teljesen át akarja venni az irányítást mintha ő lenne a lányom anyja. Ki veszi a kezemből, szinte ellök mikor öltöztetem, hogy majd ő felöltözteti, csináljam a dolgom, hát könyörgöm ez a dolgom!!!! Basszus még a kiságya mellől sem jön el addig míg el nem alszik, ha felsír egyből kapja fel. Babakocsiba majdhogynem bele bújik a fél keze benne van nyakig. És ne legyek ideges mikor már meglátom, hogy jön. Hiába mondom neki, hogy majd én megcsinálom, jóhogy nem szoptassa meg. És ilyenkor tiszta idegbajos leszek. És ma is elszívtam egy szál cigit, tudom csúnya, de mentségemre legyen, hogy közvetlen szoptatás után és a leges leggyengébbet. A következő szopizásra valamennyivel kevesebb nikotin jut át a tejbe. Tudom nem helyes, de idegbeteg legyek? Multkor azt mondta, hogy lehet itt kéne aludnia. De hát basszus a mi gyerekünk, el tudjuk látni, fel tudok hozzá kelni. Ja a legdurvábbat még nem is mondtam. Mikor szoptatás van, ott áll mellettem és nézi hogy szopik, majd kiesik a szeme, úgy nézi a kislányt vagy a mellem. Na az nagyon zavaró. Pláne mikor a lánya is itt van és ketten nézik a szoptatást, na akkor felmegy a vérnyomásom 200-ra. Nem akarom megbántani, így nem szólok neki, de ha így folytatja...
2012. máj. 16. 12:53
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bocsi, hogy ilyen sokára írok, de összejöttek a dolgok. Meg nem is igazán léptem fel netre. Na szóval, egy ideig ment a dolog, de már megint ugyanott tartunk. Sőt szó nélkül kiveszi a kezemből a kislányt és elveszi a babakocsit. Ahogy leveszem a kezem a babakocsiról, az ővé már rajta van és tolja el mellőlem. A minap, lehajoltam hogy a kocsi aljába tegyem a táskám, mire fel álltam már a keze rajta volt és tolta el a babakocsit. Most nem 200 hanem vagy 250 lett a vérnyomásom. Mondtam a páromnak, hogy ez nekem így nem nagyon tetszik. Erre az ő válasza az volt " na nehogy azt mond már hogy erőszakkal vette ki a kezedből" mondjuk már neki is egy kissé elege van az anyjából, nincs egy perc nyugtunk se. hiába szólok neki ideig-óráig minden oké aztán kezdődik elölről.
2012. jún. 5. 09:01
 42/45 A kérdező kommentje:
Ja és annyit változott a helyzet, hogy még ha egyedül is fürdetem, ha a párom nem ér haza időbe akkor sem nyúl bele a fürdetéskor és az öltöztetéskor. Szóval ennyit legalább elértem, hogy ne kotnyeleskedjen bele :)
2012. jún. 5. 09:06
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Erre már csak egy megoldás használ. Ha a szép szó nem, akkor a találkozások ritkítása. Ha csak kéthetente lesz lehetősége így viselkedni, akkor legalább csak kéthetente lesz a vérnyomásod az egekben :) Nekem is az az elvem, hogy az anyós hülyeségeinek elviseléséről MINDIG a meny tehet. Ha elviseli, viselje csak.....ha nem, akkor bizony tenni kell ellene.
2012. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Szerintem neki kéne ezeket megmondanod Dórci, nem itt írkálni. A rengeteg ajándékot amit vesz neked meg a lányodnak azokról mért nem panaszkodsz. De most már megoldodott a problémád, isten ments, hogy miattuk vissza szokj a cigire és károsítsd a lányod egészségét...
2012. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Megjött a sóginő? :D
2012. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!