Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykék: hogyan élitek meg,...

Egykék: hogyan élitek meg, hogy nincs testvéretek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Sz@rul.
2012. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Hát, nekem 3 tesóm van és inkább lennék egyke...

Szerintem tök mindegy, hogy van-e tesód vagy sem úgy is a legtöbben az ellenkenkezőjére vágynak.

2012. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

egyet értek az előzővel mindenki az ellenkezőjére vágyik mint amit az élettől kapott.

nekem pl van egy testvérem de néha(gyakran) úgy érzem jobb lenne egykének lenni.


élettanilag viszont jobb ha az embernek van testvére mert jobban megtanul osztozkodni, alkalmazkodni. anyagilag meg jobb egykének lenni, mert akkor minden jót te kapsz.

2012. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Attól még nem fogok mindent megkapni mert egyke vagyok!! Ez nagyon nagy butaság! Egyébként nem jól. Még mindig örülnék egy tesónak, pedig már lassan nekem kellene családot alapítani.
2012. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem tudom, milyen a másik oldal, így különösebb hiányérzetem nincs!
2012. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

OFF:

Szerintem azért nem igaz, hogy mindenki az ellenkezőjére vágyik, mint amije van.

Nekem pl. két bátyám van és soha nem akartam egyke lenni, mindig örültem, hogy vannak testvéreim.Még amikor kicsik voltunk és sokat veszekedtünk/verekedtünk, akkor is szerettem őket.

2012. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is hülyeség ez az egyke vagy, akkor tuti mindenkinek a kedvence vagy a családban. Hát nem, de jó ez így. Régen szerettem volna kistesót, de nem lett, apukám betegsége miatt. Most már belátom, hogy jobb így egyedül, minthogy lenne egy beteg testvérem.

Szeretek egyke lenni, de azért néha jó lenne, ha lenne egy tesóm :)

19/L

2012. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves koromig egyke voltam, én szerettem az lenni, nem akartam testvért soha. Így, hogy van most már jó, de nem bántam volna anno ha nem született volna. Sőt, mikor megtudtam nagyon ki voltam akadva.
2012. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert nem tudom, milyen a másik oldal. Nekem ez a természetes.

Abban mondjuk lehet valami, hogy nem tudunk olyan jól alkalmazkodni - ezt a páromtól is sokszor visszahallom, akinek 2 testvére is van. Persze én ezt magamon nem veszem észre.

Az, hogy mindent megkapunk meg aztán jó nagy marhaság. Egyáltalán nincs így, pedig én viszonylag gazdag családban nőttem fel, mégsem kaptam meg mindent, 16 éves koromtól kezdve meg kellett dolgoznom a zsebpénzemért, a ruháimért, telefonszámlámért... Ehhez képest párom 25 éves tesója még mindig otthon tengődik és még mindig anyuci veszi neki a ruháit, kajáját, mindent.

2012. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én egyke is vagyok meg nem is.

16 éves koromig egyke voltam.Majd apám közölte,hogy kis tesóm született.Igazából nem zavart,mert rég elváltak a szüleim,és mi amúgy is külföldön élünk.Amikor hazalátogatok apámhoz,akkor elvagyok a húgommal,de igazi testvéri szeretet nem nagyon van..A 16 év korkülönbség miatt,és a távolság miatt is.Évente csak 1-2 hetet látom.

21/F

2012. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!