Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák! Ti hogyan élitek meg...

Apukák! Ti hogyan élitek meg a szülés utáni változásokat a feleségeteknél?

Figyelt kérdés
én a kisgyerekes témákban szoktam itt legtöbbször írogatni, és annyi panasz van ott női oldalról, hogy apa nem segít, problémás a szex, nem megy le az úszógumi stb. Érdekelne férfiszemmel is, hogy ki hogy viseli, pl hogy a felesége esetleg már nem olyan jó alakú, sokszor fáradt a szexhez stb.. zavar titeket maga túlsúly, vagy jobban az ha ez látszik a nő önértékelésén, önbizalmán. Egyáltalán mennyi időt szántok általában arra hogy a feleség vissza tudja nyerni régi alakját? Segítitek valamivel ebben? Persze akiket ez érint azok válaszát várom elsősorban. a túlsúly sajnos engem is érint én mégsem érzem magam kényszerhelyzetben a férjem oldaláról szerencsére.
2012. jan. 28. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Na. Én bent voltam a szülésnél, meg néztem a méh lepényt. én vágtam el a köldök zsinórt, láttam gát metszést és varrást. Tisztelem az anyákat, akik egyben feleségek.
2012. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem valtozott semmit.nem törvényszerü hogy változzon valaki.
2012. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
98%

Párom vékony testalkatú volt, terhesség alatt se szedett fel sokat. Inkább örülönk mindketten a plusz kilóknak:)

Szexel tényleg voltak, vannak gondok de szerintem alakul, bár biztos vagyok benne nem lesz ugyan olyan mint volt. Az életem se ugyan olyan mint a gyerek előtt. Én járok sportolni és majd megyünk együtt csak össze kell egyeztetni.

2012. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

" Na. Én bent voltam a szülésnél, meg néztem a méh lepényt. én vágtam el a köldök zsinórt, láttam gát metszést és varrást. Tisztelem az anyákat, akik egyben feleségek.

"


Ugyanez csak 2*.

Picit vastagabb lett a párom, de ez van, így is az, akit megszerettem. Különösebben nem érdekel, hogy leadja-e a feljött kilókat, mindig is szerettem, ha van mit fogni.

2012. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó. Tisztellek téged. Igazad van. Én akkor voltam rosszul amikor feleségem fogyni akart. Soha nem kellett a manöken nő. Az a jó ha van mit fogni. Amugy tisztelek , minden nőt a szülésért. A szex ezen nem múlhat. De a gát varráskor van lehetőség egyel több öltésre is. Elnézést.
2012. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Sok olyan esetet hallottam már, ahol annyira megundorította a férfit a szülés látványa, hogy képtelen volt utána izgalomba jönni a feleségétől.

Szerintem szemétség ezért b*szogatni a férfit, nyilván nem tehet arról, hogy nem izgatja már fel a felesége, ez egy olyan dolog, ami egyik hibájaként sem róható fel.


Épp ezért nem engedném én az apás szülést. Akárki megkérdez én mindig ellene voksolok. Sose tudni, hogy jól sül el vagy sem a dolog.

2012. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem se volt apas szulesem de a kerdesben nem is erre gondoltam, hanem arra ha szules utan megvaltozik az alakja melle, hasa, mondjuk mar nem olyan feszes. Van hogy valaki csak ennyi miatt mar nem kivanja a feleseget, es elvarja az elvarhatatlant, mert persze fogyni lehet de mondjuk a melle lehet hogy max plasztikaval lenne a regi. En is meg dagi vagyok 4 hos a fiunk es a ferjemet egyaltalan nem zavarja hogy ez van, orulok hogy hagy idot nekem es nem frusztral ezzel. Persze azert nem jarok kocosan otthonkaban szoros labbal egesz nap, de megsem vagyok a regi. Itt meg sokan irjak hogy kover vagyok nem kellek igy a ferjemnek, de szerintem legtobbszor inkabb a pesszimizmusuk es a gatlasaik miatt nem kellenek nem is a mas kulso miatt.
2012. jan. 28. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Meg általában csak a hízást emlegetik, de egyáltalán nem az a fő baj, hanem hogy igénytelenek. A gyerekre hivatkozna nem mossák meg a hajukat, tényleg szőrös a hónaljuk, a legocsmányabb melegítőbe flangálnak otthon és még sorolhatnám.

Pedig már nem azért, de az a gyerek alszik is, nem hiszem el, hogy nem lehet megfésülködni, meg egyáltalán rendesen megfürödni és normális ruhát kivenni a szekrényből, nem bokavillantós, lyukas mackónadrágot.


Szóval ne gondold, hogy a feszesség a baj.

2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!