Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek azok a nők akik...

Miért irigyek azok a nők akik dolgoznak? Azokra a nőkre akik otthon vannak?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok kirobbantani,hanem kérdezem hogy miért?Az az igazság hogy én nem dolgozom itthon vagyok. Ha jó munkahelyem lenne elmennék énis. De mivel babát is akarunk most dokihoz kell járnom ezmiatt sajnos és nemis tudnák igy dolgozni elég sokat járok korházba!Nagyon irigyek az ismerőseim roknaim hogy sok időm van!Bárcsak már gyerekem lenne és nemlenn ennyi időm!
2009. jún. 23. 20:23
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
88%

A szomszédomban van egy idős hölgy, aki soha nem dolgozott. A férje viszont éldolgozó volt a gyárban. Fizetett az asszony után is nyugdíjbiztosítást. A férj már 10 éve meghalt (kellett neki éldolgozni, pihent volna inkább). A mama meg állandóan sír, hogy neki milyen kicsi a nyugdíja....

Szóval nem érdekel, aki akar dolgozik, aki nem, az meg nem. Mindenkinek maga dolga. De akkor 20 év múlva is tartsa már magát az álláspontjához és ne menjen szociális segélyért, meg nyugdíj-kiegészítésért, oké?

2009. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
80%
Hát én éppenséggel megtehetném, h nem dolgozok, mert a férjem fizetéséből bőven meg tudnánk élni, az én fizetésem meg nevetséges :S De egyrészt unatkoznék itthon, másrészt pedig szeretem magamat "valakinek" érezni, úgy értem, olyannak, aki ha arra lenne szükség, meg tud állni a saját lábán is.
2009. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
77%
Valaki rendesen lepontozta azokat, akik dolgoznak... Hát, kedves kérdező, ha így teszed fel a kérdést, nem tudok felelni rá: én ugyanis NEM irigylem azokat, akik nem dolgoznak. Én szeretek dolgozni, meg is őrülnék, ha egész nap otthon kellene ülnöm, és csak annyi dolgom lenne, hogy elsétálgassak a boltba vagy a fodrászhoz...
2009. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!