Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek azok a nők akik...

Miért irigyek azok a nők akik dolgoznak? Azokra a nőkre akik otthon vannak?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok kirobbantani,hanem kérdezem hogy miért?Az az igazság hogy én nem dolgozom itthon vagyok. Ha jó munkahelyem lenne elmennék énis. De mivel babát is akarunk most dokihoz kell járnom ezmiatt sajnos és nemis tudnák igy dolgozni elég sokat járok korházba!Nagyon irigyek az ismerőseim roknaim hogy sok időm van!Bárcsak már gyerekem lenne és nemlenn ennyi időm!
2009. jún. 23. 20:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Én dolgozom, de nem vagyok irigy arra, aki nem. Elég rossz lehet annak: nemcsak hogy pénzt nem keres, de én meg is unnám elég hamar itthon...
2009. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Jó kérdés! Szerintem a szabadidődet irigylik. Én is dolgozok+ emellett járok orvoshoz babát szeretnénk mi is. De meg tudom oldani!
2009. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Ha irigységről van szó, szerintem azért, mert a legtöbb nő egyben anya is, és szar fizetésért halálra gürcöli magát két műszakban ugye, megbecsülés és egy kedves szó nélkül. Gondolom neked szerencséd van, hogy jók az anyagi körülményeitek, hogy nem kell dolgoznod,, gondolom, ha nem ez lenne, akkor melóznál, és nem mondanád azt, hogy ha lenne jó munkahelyed melóznál. Manapság már annak is örül az ember ha akármilyen szar melója van, nemhogy jó munkahely. És gondolom a férjeddel is szerencséd van, hogy nem veti a szemedre, hogy ő tart el. A többségnek ez nem adatik meg. Én nem irigykedem, nem is szidom őket, csak szimplán nem értem., hogy egy nő hogy érheti be ennyivel...
2009. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nekem jó itthon!!Mért a munkahelyet nem unod meg??Minden nap ugyan azt csinálni?Mindig reggel korán kelni eltelik egy hét kezdődik a másik?és ha hazamész kezdheted előlről!gondolom a függönyt nem a férjed mossa ki!
2009. jún. 23. 20:30
 5/43 anonim ***** válasza:
97%

Hm.. nézőpont kérdése. Bevallom, én is irigy vagyok azokra a nőkre, akik babával vannak otthon, de a bébijük miatt. Már én is babáznék, de még várat magára.

Viszont aki betegség, munkanélküliség miatt van otthon, nem hiszem, hogy irigylésre méltó helyzetben van.

2009. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
első válaszolónak szólt az első hozzászólásom!
2009. jún. 23. 20:32
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Én nem unnám meg a munkahelyem... szeretem a tanult szakmámat, szívesen csinálom, nem unalmas nem egyhangú. Ellenben az otthoni teendővel. szerintem az marha unalmas, mindennap ugyanaz a programm, felkelés kávéfőzés, mosogatás, ebédfőzés, mosogatás várjuk haza apát friss vacsival áhhh, ez szerintem sokkal kiborítóbb.
2009. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

"Én nem irigykedem, nem is szidom őket, csak szimplán nem értem., hogy egy nő hogy érheti be ennyivel..."



hogy hogy ennyivel? -mert az jobb ha dolgozol a munkahelyen +hazamész és kezdheted előlről?


Szerintem jól meglehet itthon lenni 3200nm es telkünk van én szoktam ezt is csinálni. van időm,de sosem unatkozom.

2009. jún. 23. 20:34
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Mikor dolgoztam, örültem, hogy volt munkám, most azért nem dolgozom, mert a cég nem tud tovább fizetést adni, szóval csökkentették az amúgy is kevés alkalmazottak létszámát. Örülnék, ha újból lenne munkám, de most előbb a szakdolgozatomat szeretném befejezni, erre legalább lesz idő, de szívesebben dolgoznék is mellette 4 órában (azért nem többen, mert nehéz a szakdolgozat témám), de nagyon nehéz tisztességes 4 órás munkát találni.
2009. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

20:33 as


De akkor mikor hazamész gondolom te is fáradt vagy!akkor is meg kell ezeket csinálnod nem?

2009. jún. 23. 20:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!