Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság másoknál...

Nem pofátlanság másoknál rendezkedni?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap kirándultunk. Este szólt a sógornőm, hogy ráérnék e valamikor, mert átjönne dumcsizni. Mondtam neki, hogy HÉTFŐN nagyon szívesen látom. De ma ne jöjjön, mert szalad a lakás, elteszem a téli holmikat, nyárikat előszedem, felpróbálom az enyémeket, párom is az övéit. Ami nem jó, az megy a kukába vagy a vöröskeresztnek, attól függ milyen állapotban van.

Erre ma beállít sógornőm, hogy holnap mást akar csinálni, inkább ma jött át.

Az eldobni szánt ruhákat összekeverte azokkal amik a szekrénybe mennek, a Vöröskeresztnek félretett ruhákat pedig ki akarta dobni. Az én holmijaim közül többet félretett magának, hogy felpróbálja, és ha jó rá, hazaviszi. (természetesen azokat a ruhákat szemelte ki, amiket hordanék!)

Miután sikeresen eltávolítottam a ruhák közeléből, kiszökött a konyhába, hogy készít nekünk pár szendvicset, meg hideg limonádét.

Kb 15 perc után gyanússá vált, hogy nem jelentkezik, kimentem a konyhába, erre mit látok?

Elkezdett rendezkedni, mert hogy ő palacsintát enne,és azt gondolta gyorsan süt párat amíg mi pakolászunk.

Eltörte a párom kedvenc poharát, ezek után kitessékeltem a lakásból. Most hívott anyósom, és elhordott mindennek, hogy az ő pici lánykáját (19 éves) megsértettem és a szobájában sír.


2012. ápr. 29. 15:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Én is voltam 19 éves, de nem voltam ilyen értetlen.


Egyébként meg komolyan abban akar segíteni, hogy kiszedi a ruhát a gépből? Akkor már emelje fel a kanapét, és porszívózzon ki alatta.


Különben nem tudom, én valahogy nem szeretném, ha a bugyijaimat fogdosná valaki, akit nem akarok, hogy fogdossa.

2012. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát gyere, akkor vasalj. Egyébként meg 19 éves csajról beszélünk nem 5 évesről! Felnőtt! Piálhat, szavazhat, talán megérthetné, hogyan kell viselkedni másnál.
2012. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%

Nekem anyám csinálta ezt.

sok éve lakom tőlük külön,saját háztartás,minden ami kell.

Erre jött,és pakolt.Mire észrevettem áthajtogatta a ruháimat,szépen szóltm hogy ne nyulkáljon. Másik alkalommal a konyhában a polcon rakot "rendet" (2 héig nem leltem mindent mire visszarendeztem).akkor már kicsit erélyesebb voltam,hogy én se nyúlkálok az ő dolgai közt,szoljon ha kér valamit.

Aztán amikor lgközelebb wc-re menés helyett a fürdőnek esett neki és megtalálta a legeldugottabb részen a játékszereinket,akkor tettem ajtón kivülre,hogy majd akkor jöjjön ha képes leülni és nem a cuccaink között nyulkálni.

2012. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Anyóst helyretettem, megmondtam neki, hogyha megnevelte volna a lánykáját, akkor nem kellett volna így beszélnem vele.

Lehet, hogy bunkó voltam, de az idegesség és a fáradtság beszélt belőlem.


Tegnap megint átjött a sógornőm, hogy "bocsánatot kérjen".

Mondtam neki, hogy elszaladok a kisboltba kenyérért, addig maradjon itt, akkor nem kell bezárnom a lakást, és NE NYÚLJON SEMMIHEZ.

Leült a számítógép elé, beleolvasott az előzményekbe, elolvasta ezt a kérdést, majd sírva rohant haza, persze a lakást nyitva hagyta.

Még szerencse, hogy a falszomszéddal jóban vagyunk, és telefonált hogy siessek haza.

2012. máj. 2. 11:34
 25/26 anonim ***** válasza:
97%
micsoda liba. Remélem, soha többet nem bízol meg benne és nem hagyod egyedül a lakásban.
2012. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire nem lehet buta. Minek olvasgatja az előzményeket? Netezzen, de ne kutakodjon. Biztos 19 éves?
2012. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!