Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez pofátlanság volt szerintem....

Ez pofátlanság volt szerintem. Dühös vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pároméknál szilveszterezünk idén. Csak 5 embert szerveztünk be, egyrészt, hogy ne legyen tömeg, másrészt ezzel az 5 emberrel vagyunk igazán jóban, meg ez a szám optimális a társasozáshoz is. Közben hívott egy volt osztálytársam, hogy hol szilveszterezek, de nem hívtam meg, mert ugye korábban elhatároztunk, hogy csak öten.

Erre ma felhív a párom, hogy jön a szüleinek a keresztfia. Teljesen kiakadtam mert egy "köcsög" (elnézést, nincs jobb szavam) emberről van szó. Azon keresztül, hogy nem tiszteli a nőket, hogy pocsék és undorító a humora addig, hogy "paraszt" neki minden belefér. Persze pia neki minden mennyiségben.

Kiderült, hogy felhívta, hogy jöhet-e...és az én aranylelkű párom nem utasította vissza, hiszen a szülők jó barátok...na bumm...s ha már így alakult jön a volt oszt.társam is (őt azzal utasítottam vissza hogy szűk körű lesz a dolog)...az előbb hívott a párom, hogy az a bizonyos valaki az előbb hívta, hogy még hoz magával valakit...na ezen végleg kiakadtam...valaki nem lehet ilyen pofátlan...szűk körű szilveszterből ott tartok, hogy lesz 2 idegen és egy ember akitől falnak megyek. Mit tegyek???


2011. dec. 27. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Úgy az igazi a buli minél többen vagytok.Persze azért nem kell nyomorogni!Hívd meg volt oszt.társadat és bulizzatok egy jót :) Boldog Új Évet!
2011. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

:D már nincsenek osztálytársaim...az meg h kinek mi a jó változik:P:D

Viszont BUEK:)

2011. dec. 27. 22:27
 3/17 A kérdező kommentje:
bocs a volt. oszt társaim:D hát velük már nem vagyok jóban... na mindegy
2011. dec. 27. 22:28
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
A párodnak joga van meghívni akit akar.ahogy nekedis.Miért akis "köcsögöt" szídod? Ő csak megkérdezte, hogy jüget-e a párod mondott igent
2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
*jöhet
2011. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát őt nem hívta senki, azt viszont tudta, hogyha megkérdi a páromat nem fog nem-et mondani...de az, hogy aztán még hoz magával valakit..."csodás"

A párom azért mondott igen-t mert nem akart balhét.

Amúgy igen mindenki azt hív akit akar. Közös döntés volt az összes, kivétel az utolsó...

2011. dec. 27. 22:31
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj!

Ott lesz az a két idegen ember, és? Van ott még másik öt ember akit te szeretsz, kedvelsz. Foglalkozz velük.

Egyébként megértelek, nekem se lenne ínyemre a szituáció és főleg az ciki, hogy te lemondtad az osztálytársad.

2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Akkor legyél mérges a párodra, aki képtelen egy ilyen egyszerű helyzetet megoldani. és mérgelődj szilveszterkor és rontsd el a többiek kedvét is.

Vagy hívj meg te is még pár embert és csináljatok egy nagy bulit és érezzétek jól magatokat.

2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
81%
Hívd meg az osztálytársad is :D
2011. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

22:35

ez hogy jött ide, miért rontanám el a többiek kedvét?


Ennek az egye embernek tiszta egyedül fog sikerülni, nem kellek én is:))


Mindegy csak az eső méreg beszélt belőlem, jó lesz. BUEK:D

2011. dec. 27. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!