Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is ennyire pletykás a...

Nálatok is ennyire pletykás a família?

Figyelt kérdés
Kértem kölcsön tesómtól egy kis pénzt, amit vissza is adok (közbe lett munkám) és direkt szóltam neki, hogy ne szóljon a szülőknek, nem akarom, hogy tudjanak róla. Erre anyám most megszólal, hogy gyűjtsem a pénzem és a tartozásom fizessem vissza. Pofám leszakad! Kérdeztem nővérem, hogy mit tud erről, de azt mondta, hogy ő nem mondta el, hanem apám kérdezett rá, hogy mennyivel tartozok neki. Tudnám honnan tudta meg. Hacsak nem hallgatózik amikor telefonálok, akkor viszont már az undorító kategóriába tudom sorolni a szüleim pofátlan viselkedését (tudom, hogy a szüleim és szentként kéne tekintenem rájuk, de a privát szféra rájuk is érvényes)
2011. dec. 19. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Nálunk anyós meg sógornő együtt dolgoznak, és mindent kibeszélnek. Mi már csak legyintünk: "gyorsabb mint az sms".
2011. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
irigyellek kedves 2. :(
2011. dec. 19. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem mondok el senkinek semmit és nem családtagtól kérek kölcsön vagy egyéb segítséget.

23/N

2011. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Higgyétek el, mi sem mondunk el szinte semmit, de ez sem a legjobb megoldás, mert akkor maguktól találnak ki dolgokat, aminek a fele sem igaz, és azt fújják-mondják.

Első voltam

2011. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy muszáj volt kölcsön kérnem nővéremtől. Nem is egy nagy összeg, tehát ne több százezres pénzekre gondoljatok, de banktól sosem vennék fel, pláne egy ekkora összeget. Nővéremtől kértem kölcsön, ilyen bárkivel előfordulhat, hogy hirtelen kell vmennyi, de kövi hónapba már vissza tudja adni. De én ezt nem akartam hogy más, főleg a család megtudja. És tudjátok, ilyenkor jön a pofára esés, hogy vajon mi mindent tudnak még akkor?
2011. dec. 19. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rosszabb.

Ország 4 sarkában él anyám 3 tesója,és egy ausztriában.

bármit mondok anyámnak,fél óra múlva csörög a telefonom ausztriából,hogy anya másik tesója most mondta hogy...

Bármi van,fél órán belül tudnak róla.


Vagyis rólam infót már nem mióta mellemben találtam csomókat,anyámat hivtam hogy hova menjek dokihoz,kértem hogy senkinek,de tényleg senkinek ne mondjon semmit,hisz nincs infó,mi lakunk észak-magyarországon,erre dunántúlról hiv a huga,hogy az auszrtiában levő tesójával beszélt,és a debreceni tesónak van mellrákra specializálódott ismerőse,mikor tudok leghamarabb menni, a barátnőjének meg parókaszalonja van...

itt sokalltam be,aznap ki is derült hogy csupán ciszta...erre eltemetnek...

azóta null infó...én meghallgatom őket,de ha kérdeznek,akkor velem minden rendben,jól vagyok,pont.

2011. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát most már én is ott tartok, hogy nem mondok ezeknek semmit. szívesen leköltöznék itthonról, de még nem találtam meg a módját, nem szeretnék olyan családban élni ugyanis, ahol egy privát életet nem tartanak tiszteletben.
2011. dec. 19. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló szitu van, csak én vagyok a nővér... én sem szóltam a szülőknek, de a tesóm anyósa tud róla, és ő mondta, hogy majd felhívja a mi apánkat... én meg mondtam sógornőmnek (az ő anyja akar telefonálni), hogy én meg felhívom őt, hogy mi köze hozzá. én adtam kölcsön, az én dolgom, ne szóljon bele.
2011. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!