Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez pofátlanság volt szerintem....

Ez pofátlanság volt szerintem. Dühös vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pároméknál szilveszterezünk idén. Csak 5 embert szerveztünk be, egyrészt, hogy ne legyen tömeg, másrészt ezzel az 5 emberrel vagyunk igazán jóban, meg ez a szám optimális a társasozáshoz is. Közben hívott egy volt osztálytársam, hogy hol szilveszterezek, de nem hívtam meg, mert ugye korábban elhatároztunk, hogy csak öten.

Erre ma felhív a párom, hogy jön a szüleinek a keresztfia. Teljesen kiakadtam mert egy "köcsög" (elnézést, nincs jobb szavam) emberről van szó. Azon keresztül, hogy nem tiszteli a nőket, hogy pocsék és undorító a humora addig, hogy "paraszt" neki minden belefér. Persze pia neki minden mennyiségben.

Kiderült, hogy felhívta, hogy jöhet-e...és az én aranylelkű párom nem utasította vissza, hiszen a szülők jó barátok...na bumm...s ha már így alakult jön a volt oszt.társam is (őt azzal utasítottam vissza hogy szűk körű lesz a dolog)...az előbb hívott a párom, hogy az a bizonyos valaki az előbb hívta, hogy még hoz magával valakit...na ezen végleg kiakadtam...valaki nem lehet ilyen pofátlan...szűk körű szilveszterből ott tartok, hogy lesz 2 idegen és egy ember akitől falnak megyek. Mit tegyek???


2011. dec. 27. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Hát, nálunk tavaly az unokatesóméknál szilvesztereztünk. Szűk körben. Meghívták pár haverjukat a barátnőikkel meg engem. Na és a lényeg az, hogy az egyik haver barátnőjét még nem is ismertük, akkor lett bemutatva. És hozta magával a bátyját is. Akit viszont nem hívott senki, csak lett szólva, hogy az Erzsi amúgy hozza majd a bátyját is.

Na aztán a csávó jött is. Bemutatkozott és ugyanúgy karaokizott meg activityzett velünk..

2011. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki milyen tüneményes. Vagy retteg egyedül.

Megértelek, én is utálom, ha olyanokkal kényszerülök együtt lenni, akiket utálok. Miért nem képesek az emberek felfogni, ha nem kívánatos a jelenlétük?

Én olyankor elvonulok. Nem "nőiesen", tehát nem durcizok meg játszom a sértődöttet, hanem elmegyek és magamban elvagyok. Százszor jobb, mint "köcsögökkel", legalább nem idegesítem magam.

2011. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%

De, pofátlanság, de egy paraszttól mire számíthatsz?

Azért is érezd magad jól szilveszterkor - a szűk körű buli terve már kútba esett, akár meg is hívhatsz még pár embert ha már így alakult :D

még valami jó is kijöhet belőle

buék!

2011. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
A férjedre haragudj, ő engedte meg.
2011. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan vagy kiborulva. És hogy mit tegéyl? Sózd el a "köcsög" virslijét. :D
2011. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

:D mára kicsit megemésztettem.

Ma találkozom vele meg azzal akit hívott, lám, mi lesz az első benyomás. Már kb. egy éve nem láttuk, úgyhogy akár még jó vége is lehet...


Köszi mindenkinek:)

2011. dec. 28. 14:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Végülis jó volt a buli?
2021. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!