Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság másoknál...

Nem pofátlanság másoknál rendezkedni?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap kirándultunk. Este szólt a sógornőm, hogy ráérnék e valamikor, mert átjönne dumcsizni. Mondtam neki, hogy HÉTFŐN nagyon szívesen látom. De ma ne jöjjön, mert szalad a lakás, elteszem a téli holmikat, nyárikat előszedem, felpróbálom az enyémeket, párom is az övéit. Ami nem jó, az megy a kukába vagy a vöröskeresztnek, attól függ milyen állapotban van.

Erre ma beállít sógornőm, hogy holnap mást akar csinálni, inkább ma jött át.

Az eldobni szánt ruhákat összekeverte azokkal amik a szekrénybe mennek, a Vöröskeresztnek félretett ruhákat pedig ki akarta dobni. Az én holmijaim közül többet félretett magának, hogy felpróbálja, és ha jó rá, hazaviszi. (természetesen azokat a ruhákat szemelte ki, amiket hordanék!)

Miután sikeresen eltávolítottam a ruhák közeléből, kiszökött a konyhába, hogy készít nekünk pár szendvicset, meg hideg limonádét.

Kb 15 perc után gyanússá vált, hogy nem jelentkezik, kimentem a konyhába, erre mit látok?

Elkezdett rendezkedni, mert hogy ő palacsintát enne,és azt gondolta gyorsan süt párat amíg mi pakolászunk.

Eltörte a párom kedvenc poharát, ezek után kitessékeltem a lakásból. Most hívott anyósom, és elhordott mindennek, hogy az ő pici lánykáját (19 éves) megsértettem és a szobájában sír.


2012. ápr. 29. 15:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
7%

Vörös a lány?

Imádom a palacsintát!

2012. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Nálam még nem rendezkedett senki,szerintem a nézésemből tudták kinek hol a helye:)
2012. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%
Itt egy-két válaszolót nem értek. Egyszer az a bajotok, hogy nem segít senki a munkátokban, férj alig van otthon egyedül vagytok a gyerekkel lakás romokban. Ha meg segít valaki, mert látja, hogy mi van nálad, és nem neked kell gyerek mellett megszakadni, akkor azért megy a hiszti... női logika.
2012. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jogos volt,amit csináltál,én is kipenderítettem volna a házból.
2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
98%

A sógornőd beállított, amikor kérted, hogy ne menjen, összekeverte a ruhákat, tönkretette a munkádat, és elvitte volna a jó ruhákat magának. A te cuccaidból akart főzni magának. Anyám nem csinálja ezt, sőt senki nem ennyire pofátlan nálunk.

Az nem segítség, ha valaki kéretlenül a saját feje után csinál baromságokat. Igen, pofátlan volt.

2012. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%
A kérdező esete tényleg pofátlanság és nem segítség, de az egyik hisztisnek mi baja lesz attól, ha kipakolnak helyette a mosógépből? Örüljön, ha nem neki kell.
2012. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
a mosásra én is kényes vagyok, mert úgy teregetek, hogy ne kelljen vasalni, vagy csak keveset, szóval aki segíteni akar az másban segítsen, az nem segítség, ha a saját feje után megy. Pl. főzni lehet nálam, de akkor én megyek a konyhából, vagy csinálja amit mondok. Takarításnál sem kell az olyan segítség, ami több bajt csinál, mint hasznot.
2012. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan tetted, hogy kipenderítetted. Ne tűrd el, hogy más bepofátlankodjon a házatokba és rendezkedjen akár 19 éves akár nem!
2012. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%
Na és ha én ki is vasalok neked, akkor mi van? Akkor nem kell vasalnod és kárt se csináltam. Byrom az ilyen kényeskedést
2012. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen azért lehetne annyi esze,hogy nem túr bele más cuccaiba és nem fordítja feje tetejére a házat.Ráadásul még el is veszi más ruháit,azért ez elég durva.Én még anyám cuccaihoz sem nyúlok hozzá engedély nélkül,mert zabos lenne,nemhogy egy távolabbi rokonom ruháit csesszem szét...
2012. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!