Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tüntek az őszinte emberek...

Hova tüntek az őszinte emberek a társadalmunkból?

Figyelt kérdés
sajnos azt látom,h sikk hazudni,másnak látszani,álarcot viselni.vajon ez mindig igy volt?miért nem tiszteljük meg a másik embert az őszinteségünkkel?hova tüntek az őszinte emberek?
2012. ápr. 29. 10:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van 20-as.a kérdésem csak azt próbáljha boncolgatni,h más is észrevette e,h egyre kevesebb az őszinte ember,őszinte emberi kapcsolat,vagy csak én látom igy,az én környezetemben kevesebb?
2012. ápr. 29. 12:12
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ,senkit nem pontoztam le.
2012. ápr. 29. 12:36
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem tűntek el. Csak soha nem népszerűek életükben. Senki sem szereti, ha a veséjébe látnak.


Itt is szokak írni, őket szokta minden ostoba ember zsigerből lepontozni. Figyeld csak meg: akinek folyton csökken a pontszáma és mellette nyílvánvalóan és láthatóan okos dolgokat ír - na ott kell keresni az őszinte embert.

2012. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
Na igen. Egyesek úgy bele vannak gabalyodva a saját játszmáikba meg álarcaikba, hogy engem is hazugsággal vádolnak, miközben tényleg az igazat mondom. Nagyon nehéz így kommunikálni.
2012. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
azért tényleg keveritek a bunkó megnyilvánulást, meg az őszinteséget. Itt is rengeteg őszinte ember írja le a véleményét, olyan ordenáré stílusban, hogy az embernek belepirul az arca. Azért vannak ők lepontozva, mert az embereket sértik ezek a nyers megnyilvánulások! Nem azért járattak minket iskolába és neveltek a szülők, hogy úgy beszéljünk egymással, mint 2 tehén az ólban. És igen, azért vannak lepontozva, mert arra sem veszik a fáradságot, hogy empatikus választ adjanak, csak odadobják a kérdezőnek a választ. Pedig ide pontosan azért járnak az emberek, mert tanácstalanok, és nem merik feltenni máshol a kérdést.
2012. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem, nem értesz. Én azokról az emberekről beszélek, akik nagyon okos választ adnak, láthatóan ott van a tudásuk, de ez nagyon sok embernek csípi a szemét. Aki ordenáré stílusban beszél vagy ír, az nem biztos, hogy őszinte, sokkal inkább neveletlen, és teli van agresszióval, amit nem tud másként levezetni, mint úgy ahogy van, nyersen kidobni magából, apári stílusban. Lehet, hogy éppen beletalál és igaza van, de inkább a nem a valószínűbb. De mit ér a fenenagy őszinteség, ha közben hernyótappal belegázolnak a lelkedbe?


Kérdező: Az őszinteség és őszinteség között is van különbség. Egyébként nem lehet mindig teljesen őszinte egyetlen ember sem mindenkivel, mert abba hamar belebolondulna.

2012. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Őszintének csak a családdal, barátokkal kell lenni,de velük is csak mértékkel. Tegyük fel meghalt valakid megkérdezi egy rég látott ismerősöd hogy hogy vagy kiöntöd neki a lelked mikor valszeg csak udvariasságból kérdezte meg? Na ne már. Ami meg személyes példám télen sokat voltam itthon, kérdezték hogy mi van velem spanok, de nem kezdtem el nyavalyogni mert ki nem állhatom azokat akik a saját problémáikkal lehúzzák a társaság hangulatát. Ezenkívül tisztában vagyok azzal mennyien beszélik ki a másikat a hátuk mögött, ezért csak azt mondom el akárkinek is amit bárki tudhat.
2012. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Vannak képmutató emberek, akik még önmaguknak is hazudnak, még azt sem képesek vállalni, ha utálnak valakit, még ennyi őszinteségtől is félnek. Ilyenkor inkább csak gúnyolódnak a delikvensen, aztán azt hazudják, hogy ez csak humor, és hogy igazából semmi bajuk vele. Aztán vannak a bunkók, akik gyakran éppolyan képmutató emberek, mint az előbbiek, a bunkóság is inkább csak pózolás náluk, és igazából pont úgy nem képesek szembenézni soha őszintén önmagukkal, mint az előbbiek.


Végül pedig vannak a nyíltszívű, őszinte, kedves emberek, akiket a sok csúszómászó idővel befordult, félénk, csöndes emberré tesz.

2016. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Ami meg személyes példám télen sokat voltam itthon, kérdezték hogy mi van velem spanok, de nem kezdtem el nyavalyogni mert ki nem állhatom azokat akik a saját problémáikkal lehúzzák a társaság hangulatát. Ezenkívül tisztában vagyok azzal mennyien beszélik ki a másikat a hátuk mögött, ezért csak azt mondom el akárkinek is amit bárki tudhat."


Rendkívül érdemes a "span"-jaiddal bármiféle kapcsolatot fenntartanod.

2016. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!