Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A magányos emberek tényleg...

A magányos emberek tényleg unalmasak?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem sikerül semmilyen kapcsolatot kialakítani.Nem tartom magam unalmasnak.Akkor mi lehet velem a baj?

2012. ápr. 28. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy elég nyitott, nehezen nyílsz meg.
2012. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég sokszor.

De nyiss több ember felé, talán akkor sikeresebb leszel a kapcsolat kialakításban.

2012. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában nem az a baj, hogy az ember unalmasnak tartja magát, hanem az, hogy mások tartják annak.
2012. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De velem egy csomó mindenről szoktak beszélgetni,hozzá tudok szólni a dolgokhoz,nevetni is tudnak velem.A zárkózottságban sajnos lehet valami,próbálok ellene küzdeni.Sokszor tiszta ideg vagyok más emberek társaságában,de végül mindig fel tudok oldódni,csak kell egy kis idő.Most éppen azon gondolkozok,hogy visszaszokok a cigire,az legalább mindig velem volt.
2012. ápr. 28. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
érdekes én is pont ilyen vagyok, de kívülről nem látnak bele, hogy belül milyen mély vagyok, csak utána lepődnek meg. Csak én nem hozom divatba, hogy mindenkivel bizalmaskodjak, már csak azért sem, mert szar szemét alakok vannak.
2012. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban.
2012. ápr. 29. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, lagalábbis magamból kiindulva, a magányos emberek nem unalmasak, csak mivel magányosak ezért úgy érzik, hogy azt a "sok" mindent amit tudnak, majd megosztják olyannal aki közel kerül hozzájuk. Viszont pont emiatt, hogy nem szólnak hozzá semmihez nem tudnak kapcsolatott teremteni.
2012. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!