Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés
Egy barátom sincs, nem is tudom, hol szerezhetnék. Egész nap netezek, alszok és eszek, soha nem megyek sehova. 17/L
2012. ápr. 6. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?:) ismerős helyzet!
2012. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért gondlom iskolába csak jársz, na például ott lehet szerezni barátokat, csak valamit tenni is kell azért, hogy barátkozzanak veled. Meg kell mutatnod, hogy jó fej vagy, de hangsúlyozom, hogy nem úgy, hogy valami hülyeséget csinálsz. Társalogni, viccelődni kell, és amikor már befogadtak és hívnak valahova menni velük, természetesen nem túl veszélyes helyekre. Ha meg valaki lehív a parkba, akkor nem azt mondani, hogy most alszom, most facebookozok, meg hasonlók, hanem menni és kész. Szóval szerintem innen el lehet indulni.
2012. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Iskola? Munkahely?Régi barátok?
2012. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egész nap netezel, alszol és eszel, soha nem mész sehova. Így nem is lesz senkid, és vénlányként fox meghalni. Emeld fel a segged, és menj ki az uccára csak úgy.
2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Üdv a klubban.:(

19/L

2012. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy magányos vagy, hiszen tényleg nem csinálsz semmit! Én is így voltam, hát tényleg a legjobb megoldás egy 17 évesnek a suli. Biztos nálatok is össze vannak verődve kisebb társaságok, hát nézz ki közülük egyet, menj oda csak úgy. Hallgasd őket, ha bele tudsz szólni vmi értelmeset, akk tedd meg, próbálj barátkozni. Aztán az új barátok majd elhívnak különböző helyekre, ahol megismerkedhetsz több emberrel. Hidd el, nem lehetetlen, én is ugyanígy csináltam, most meg már egy csomó barátnőm van, akiket imádok és szinte mindig van programom. :) Sok szerencsét!
2012. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 evans ***** válasza:
ha barátságos vagy befogadnak, elmondom az én példámat: dolgozom hétközben reggel 8 tól este nyolc ig, és a hétvége az abból áll hogy family guy-t nézek, ez megy két három hétig azutáááán figyelj: el megyek kirándulni vagy valahova akárhova akár egyedül is! s miért is mert NYUGHATATLAN vagyok vannak barátaim elég sok /hála istennek/ minden nap hálát adok a barátaimért de az első és legfontosabb h tedd meg az első lépést! pl így: van egy kollégám aki szintén nagyon szeret kirándulni meg menni valahova, sokat beszélgetünk és ilyenkor be szoktam vetni a szokásost/ a te kocsiddal megyünk én meg fizetem a belépődet/ aquaworld bobozás paintball wellnesselés stb/ a legfontosabb hogy tedd meg az első lépéseket de mindezek allatt légy önmagad ne változz meg azért mert az raj pl ne kezdj el dohányozni csak azért hogy beépülj vagy ne tegyél meg olyan dolgokat amiket amúgy nem tennél meg akár rám is írhatsz én emberbarát vagyok
2012. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ismerős :)

csinálj vmi szokatlant vmi mást amihez kedved van fess, énekelj kezdj el hangszeren játszani vagy sportolni vmit :)

2012. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!