Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is szoktak zsarolni...

Titeket is szoktak zsarolni más emberek?

Figyelt kérdés
Én mostanában elég sok emberrel összevesztem és az egész onnan indult,hogy rám akarták erőltetni az akaratukat,de én nem szeretem,ha megmondják azt,hogy mit csináljak.
2012. ápr. 15. 18:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Csak tudni kell nemet mondani, nem szabad hagyni hogy az agyadba beférkőzzenek mert olyanokat is tehetsz amit utólag meg bánsz.
2012. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
jól tetted nem hagytad.csak azt lehet zsarolni aki hagyja magát
2012. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bizony megittam a levét az érzelmi zsarolásnak...
2012. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Tökéletesen igazad van. Nehogymár megtiltsák neked hogy meztelenül mászkálj az utcán.
2012. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Engem például a fönököm rendszeresen munkára akar kényszeríteni .... mindig azzal zsarol hogy nem fizet, ha nem dogozok. Én nem is értem hova jutott ez a világ ...


Viccen kívül: majd ha 35 leszel és az életed egy mókuskerék lesz, hogy megélj, akkor majd elmulik az állandó lázadás. Nem mindeki akar rosszat, ha tanácsot ad .. mégha ugy is hiszed.

2012. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Engem mostanában állandóan zsarolnak.Keményen,fülsiketítően ordítva követelőzik egy fiatalember, és azonnal ugranom kell.5 hónapos a lelkem.
2012. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5,6 Ti normálisak vagytok?Barátokról beszélek.


Többiek:köszi az értelmes választ!Nem hagyom magam,pont ezért veszek össze folyton mindenkivel.

2012. ápr. 15. 19:13
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja,csak 5-ösnek szántam.
2012. ápr. 15. 19:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Pedig valahol az 5-ös írt egy értelmes választ.


A többiek meg szégyellhetik magukat hisz úgy írtak választ hogy fogalmuk sincs min vesztél össze és mit akartak zsarolni!


Mert nem mindegy hogy azt akarták megmondani hogy ne köpj mondjuk a földre vagy azt hogy minden áron igyál velük hányásig!!


Szóval lehet hogy tetszenek az egyetértő válaszok csak semmit nem értél velük!!!!


Írjál konkrét példákat, lehetőleg minél kevesebb részrehajlással és akkor kapsz valódi válaszokat!


És a kérdésedtől függetlenül! Többet érsz egy baráttal aki megmondja neked ha valamit rosszul csinálsz mint azzal aki még akkor is bólogat amikor már a szakadék széle felé száguldasz...

Aki törődik veled az nem mindig csak egyetért...

2012. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9 Az utolsó bekezdéssel egyet értek.A barát szót meg rosszul fogalmaztam meg:új,pár hónapos ismeretségre gondoltam.5 meg be van savanyodva.
2012. ápr. 15. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!