Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért minden...

Az emberek miért minden kérdést ebbe a kategóriába tesznek fel?

Figyelt kérdés
Legyen az munka,iskola,rossz tulajdonság,baráttal kapcsolatos,akármi,azt mindig ide teszik fel. Miért? Millió egy más kategória van,ezeknek mi köze a családi kapcsolatokhoz?
2012. ápr. 10. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Itt érkezik a legtöbb válasz. Vagy hasznosak vagy nem.
2012. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert sokan olvassák, és egyszerűen rákattintanak a listán az új kérdésre, miközben épp a családi kapcsolatokban vannak. Másrészt nem talál jobb kategóriát, az egyéb meg pang.
2012. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

De ez miért is foglalkoztat?

Ami nem ide való úgyis átteszik a megfelelő kategóriába.

2012. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ennek a kérdésnek sem itt a helye. Miért ide tetted fel?
2012. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

"ezt a kérdést már látta moderátor"

ehh, azt a mindenit! :)

2012. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mivel amirol a kerdes szol, az mar kapcsolatban van a csaladdal is, hiszen sokszor a szuloi hozzaallas miatt kerul ide a kerdes pl., s itt valoban tobb hasznos valaszra szamitanak pl.
2012. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Csak pár példa,amiket nem raktak át,és még rengeteg ilyen van. Azért érdekel,mert ha én kérdezek valami olyat,ami a párommal kapcsolatos (aki olyan,mintha a férjem lenne),azt rögtön átrakják,de az ilyeneket nem igazán szokták.

2012. ápr. 10. 12:13
 8/13 A kérdező kommentje:
A kérdést azért ide tettem fel,mert a családi kapcsolatok kategóriához tartozik.
2012. ápr. 10. 12:14
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a kérdések közül amiket belinkeltél, a harmadik az enyém, így válaszolok: A szerelem,szex kategóriába illett volna, de úgy tapasztaltam, hogy ott túlnyomó többségben nem túl érettek a válaszadók. Itt meg általában értelmes válaszokat szoktam kapni, ennyi.
2012. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként ha bele akarnék kötni, a te kérdésed sem a családi kapcsolatok-ba tartozik, hiszen semmi családdal kapcsolatos nincs benne, csak magáról a kategóriáról van szó, így az Egyéb kérdésekben lenne a helye.:)
2012. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!