Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Moody's Investors Service...

Moody's Investors Service leminősítette Magyarországot és Budapestet is, bóvli kategóriába vagyunk sorolva! Szerintetek normális, hogy néhány zsidó dönt országok ( emberek millióinak) sorsáról?

Figyelt kérdés
Frei Tamás Bankár című könyve erről szól, de engem érdekel a ti véleményetek is.
2011. nov. 26. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem az országot és Budapestet minősítették le, hanem a magyar állampapírokat nem ajánlják befektetésre. Nem mindegy.
2011. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Én is szoktam hallani,felminősítésről is meg le minősítéstől is.De mégsem lett drágább a kenyér,az az nem éreztem javulást sem romlást a minősíttetések után.Sohasem tolongtak a befektetők a javulás után sem.Most se mennek el.
2011. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Miközben dilettáns kormányunk játssza külföld felé a kurucot, ellehetetleníti a tőkebefektetést, lenyúlja a polgárok több éves nyugdíjmegtakarításait, évi 800 milliárdot dob ki az egykulcsos adóval, az a nem normális, hogy Szíjjártóékkal együtt az ilyenek, mint te kérdező, csak a zsidózásig jutnak el.
2011. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban már Budapestet sem ajánlják befektetésre. Szerintem ugyanaz a végeredmény, állampapírt vagy államot minősítenek le. Úgyis mi isszuk meg a levét.
2011. nov. 26. 10:53
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mi isszuk meg a levét köszönhetjük a rossz gazdaságpolitikának.
2011. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem zsidóztam 3-as! Idéztem egy könyvből, ami rávilágít a dolgok valós mivoltjára. De akkor helyesbítek, hogy ne legyen félreérthető! Néhány nem goj dönt milliók sorsáról! Így oké? A kérdésemre választ szeretnék kapni, nem vitatkozni hülyeségekről!
2011. nov. 26. 10:57
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Na, akkor nézzük józan paraszti ésszel:

1. Ha létezne valóban ez a roppant erős, zsidó befolyás, akkor az valóban titok maradhatna az egész világ előtt?

2. Ha pénzügyi unortodox zsenijeink olyan okosak, miért nem számítottak erre a spekulációra? Miért csak most bukkan elő a kisnyúl hirtelen a kalapból? Sokan állandóan ezekkel a zsidó spekulánsokkal jönnek, de előzetesen senki sem olyan okos, senki sem látja őket. Mindig csak a baj után kerülnek elő. Pedig közgazdászoknak már föl kellett volna rájuk figyelni. (apropó ők miért állítják egységesen, hogy ez a veszély nem létezik?)

Kicsit furcsa, nem?!

3. Most miért nem Orbán osztja a kokikat és sallereket? Erre előbb írtam ki egy kérdést, szíves örömmel várom a jobbosok magyarázatait... Hoppá, a szájkarate visszaüt.

2011. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Akkor maradjunk a zsidózásnál. Néhány zsidó figyeli a helyzetet, és figyelmezteti a többi zsidót ha baj van. És méghozzá olyan módon, hogy a gójok is hozzáférhetnek az infóhoz. Miért baj ez?

A magyar államkötvény nem attól bóvli, mert annak minősítették, hanem azért minősítették bóvlinak mert bóvli.

2011. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

először is a zsidózós részre tényleg csak annyit lehet rövid, lényegretörően úrias modorban reagálni, hogy a büdös kurv@ anyádat! És akkor még finom voltam.


Másodszor, a kérdésről: eddig is ismertek voltak a játékszabályok, hogy vannak ezek a minősítők, meg hogy ezek miket néznek. És az is, hogy ezeknek véleményére a nemzetközi befektetők - talán nem véletlenül - adnak. Tehát a következmények is ismertek voltak, minden az volt.

Ezeket nevezik realitásnak, lehet ezeket szeretni, nem szeretni, álmodozni mindenféle másról, de a valóságban neked ezzel a realitással kell dolgoznod. Ez olyan, mint lehet tagadni a gravitációt, de ettől még ha feldobsz egy téglát a fejed fölé, az le fog esni - és jó eséllyel a fejedre. És azt is meglehet próbálni tagadni, de attól függetlenül az fájni is fog.

Viszont ezek a kretén állatok komlyan elhitték, hogy az nagyban is megy, amit itthon csinálnak, hogy ha azt mondják, hogy a fű kék, akkor az is lesz - hozzászoktak, hogy a sok agyatlan droid bégeti utánuk, hogy az valóban kék, és hülye meg áruló meg ellenség, aki nem látja. Nagyban viszont ez nem megy, ezzel viszont nem voltak hajlandóak/képesek szembesülni.


Ha bedugod a f@rkadat a fürészgépbe, hogy mostantól pedig a te nagymagyar szerszámodra nem hatnak a holmi fizikai erők, akkor utána nem a gép lesz a hülye, hogy lenyisszantja dákódat ott helyben. Persze lehet azzal jönni, hogy hülye német gép még az se tudta, hogy a magyar szerszámot nem vágja a fűrész...

csak itt ugye nem a saját szerszámukkal játszanak sajna.

2011. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
gondoltam bejelentem a kérdést, de látom, megadtátotk neki keményen, szal maradjon
2011. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!