Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Moody's Investors Service...

Moody's Investors Service leminősítette Magyarországot és Budapestet is, bóvli kategóriába vagyunk sorolva! Szerintetek normális, hogy néhány zsidó dönt országok ( emberek millióinak) sorsáról?

Figyelt kérdés
Frei Tamás Bankár című könyve erről szól, de engem érdekel a ti véleményetek is.
2011. nov. 26. 10:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon nem normális dolog,de így van,néhány zsidó kupec és a hozzá tartozó bábkormányok játszadoznak országokkal emberek millióival. A válság is mi volt? Előre kitervelt merénylet,hogy mégtöbb pénzük legyen a milliárdosoknak.Én és rajtam kívül sokmillióan ugyanúgy tisztességgel güriztünk régen is mint most,de mégis mi isszuk meg a levét ,fizetjük meg a SOHA EL NEM FOGYÓ végtelenbe kamatozó nem mi általunk felvett állami hiteleket és az égbe szökő svájcihitelek kamatait,megszorításokat élvezzük vég nélkül,hogy a bankok jól járjanak.

Semmi nem indokolta a válságot sem,nem volt semmi természeti katasztrófa ,háború,ufótámadás..Csak néhány nyerészkedő milliárdos "okos" húzása volt ez amely maguk felé hajtja a pénzt a kisemberektől .Mert ha olyan nagyon okos szakemberek lennének ,előre látják mi hová vezet és időben leállnak.De sajnos okos szakemberek ,csak a rossz oldalon állnak.

A Moody's gittegylet meg röhej kategória ,valakik kitalálták hogy ők a hangadók és ahhoz igazodnak amit ők mondanak.Ezzel olyan hatalomhoz juttatták őket amely teljesen irreális és manipulatív.És megint oda lyukadunk ki,ha én rendesen dolgozom,akkor egy ilyen senkiházi külföldi kufáregylet akik soha egy darab értéket nem állítottak elő ,miért ugat bele a sorsomba?

2011. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Moody's Investors Service leminősítette Magyarországot és Budapestet is, bóvli kategóriába vagyunk sorolva!"


Te lehet, hogy bóvlikategóriás vagy, ezért sajnállak. Amúgy a Moody's Magyarország és Bp. adósságát minősítette le, a "bóvli" pedig az, ahogy a magyar bulvársajtó nevezi a non investment grade-et.



"Szerintetek normális, hogy néhány zsidó dönt országok ( emberek millióinak) sorsáról?"


Pl. Orbán és Matolcsy zsidók? Mondd el Bede Mártonéknak, mert ők azt írták az IZSDB-be, hogy nem zsidók :))))

2011. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Én már rég megmondtam Budapestről, hogy bóvli. Ugye, hogy igazam volt?
2011. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"Te lehet, hogy bóvlikategóriás vagy, ezért sajnállak. Amúgy a Moody's Magyarország és Bp. adósságát minősítette le, a "bóvli" pedig az, ahogy a magyar bulvársajtó nevezi a non investment grade-et."


a non investment grade-et (befektetésre nem ajánlott kategóriát) világszerte bóvlinak nevezik, nem csak az itthoni média, akármennyire is szeretnéd ezt hinni, és ezt másokkal elhitetni.

A külföldi sajtóban is, mint BBC, Reuters, NY Times, stb., 'junk grade' szerepel.

Néhány példa, csak amiket először kidobott a gép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



csak néhány itthoni bulvárlap, mi? És a szomorú, hogy ezt teljes meggyőződéssel szajkózod.

2011. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

"Idéztem egy könyvből, ami rávilágít a dolgok valós mivoltjára"


Tehát minden bankár zsidó???


Egyébként szerintem sem normális, hogy néhány BANKÁR dönt milliók sorsáról


De az élet sosem volt normális.

2011. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

ma 15:56


Ő Fideszes, tehát ne várj mást tőle :))


Ott hazudik ahol csak tud.

2011. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
hogy néhány zsidó dönt országok ( emberek millióinak) sorsáról?Ezért nem kéne már bántani őket.Mert még meg haragszanak.és akkor aztán lesz csak baj.
2011. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Javaslom ha van megtakarításod vegyél az összes pénzedért, Görög államkötvényt. Utána pedig gondolkozzál.
2011. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15:56


Akkor a külföldi bulvárlapok is. Kit érdekel?

2011. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!