Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen fidesz fan normális,...

Az ilyen fidesz fan normális, vagy csak nem látja tisztán a mai helyzetet?

Figyelt kérdés

Idézet a kommentből:


"Túl sok szabadidőtök van nem? Mert aztán a hülyeség összehordása az megy. Inkább dolgozzatok többet, úgyis erre próbál ösztökélni a Fidesz titeket. Csak sajnos sikertelenül, mert még mindig az apokalipszisen kattog az agyatok.""


Beveszi a maszlagot amit a fidesz gerjeszt, hogy nem akarnak dolgozni az emberek, és nem érti hogy nincs mit csinálni? Vagy egyszerüen csak egy szűklátókörű barom?


2011. nov. 24. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Aki 2012-ben még a fityiszt védi körme szakadtáig, az normális, de legalábbis becsületes ember nem lehet. Hamar szopóágra került, most ilyen szánalmas beszólásokkal akarja palástolni, hogy ő is csúnyán arcra esett. Esetleg ő nagyon is jól járt, más meg nem érdekli, vagy egyszerűen csak hülye troll.
2011. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is szól a bírálat, mert én is válaszoltam a kérdésre. Ha már belemegyünk egy lélekelemzésbe, akkor a következőket mondanám:


Még az se biztos, hogy fideszfan. A kérdés olyasmi volt (be is linkelhetted volna) Magyarország gyors halállal vagy lassan pusztul-e el. Ez már így eleve egy nem túl szerencsés megfogalmazás, nem akkora csoda, hogy ilyen heves választ is kiváltott. Minden esetre annyi biztos, hogy a kérdező nem ért egyet Magyarország pusztulásának víziójával. (Ebben még lehet igaza). Ezen kívül hülyének tartja azokat, akik ezzel foglalkoznak, erre válaszolnak. Ebből annyi szűrhető le, hogy egy konvencionális gondolkodású egyénről van szó, aki azt gondolja, hogy ő a napi élet küzdelmeivel fenn tudja tartani magát, és másnak is ezt kellene csinálnia. Szerinte nincs akkora baj, mint a válaszolók és a kérdező gondolja. Ez is egy lehetséges álláspont.

2011. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Kérdés, hogy ő számára, mit jelent az Apokalipszis. Számomra jót, én nem félek tőle.
2011. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

""Még az se biztos, hogy fideszfan. A kérdés olyasmi volt (be is linkelhetted volna



Akkor miért nem a kérdésre válaszol, hanem fideszes agitációs nyom?


A mélyebb lélektani hatásokkal talán egyetérthetünk, de az ő személyisége attól még egy szekér ganéhoz hasonlít.



Az meg hogy valaki tagadja hogy a totális összeomlásfelé haladunk csak annyit jelent, hogy a valóságtól elrugaszkodva a saját szubjektív szürrealista képzetét akarja kivetíteni a világra. Lehet hogy neki ma jó, de nem érti hogy ez az állapot ugyan oylan ingatag mint akinek rosszabbar fordúlt mára a sorsa, bár még néhány éve annak a személynek is jó volt.


Pontosan az ilyen emberek miatt nem lehet érdemben változtatni, hisz nem képes megérteni hogy a változások negatív hatásai felgyorsúltak és ami ma a számára még élhető az holnap őt is hasonló kommntekre sarkalhatja!

2011. nov. 24. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel, de hozzáteszem, hogy a legtöbb ember ilyen. Nem tud távlatokban, összefüggésekben gondolkodni. Küzd, dolgozik, próbálkozik napról napra, és ennyi a horizontja.
2011. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg igy van. Pártjuk is Bajnai kormány idején sem ismerte el a közvélemény előtt politikájukban, hogy a jelentős adósságunkhoz jócskán közrejátszik a világgazdasági válság, holott tisztában voltak vele. Ennek ellenére osztották z észt a kampányolásuk alatt és igértek fűt-fát. Vagy ostobák vagy nincsenek tisztába a helyzettel és az ország helyzetével .Természetesen vannak közöttük agitproposok akiknek az a dolguk, hogy visszamutogassanak, csak a felszínről beszéljenek és eltereljék a figyelmet arról ami történik és rákenni a sablon, betabult szöveget másra, másokra. Ez a fidesz ideológia és ezt jól megtanulta tőlünk és a nyugattól hiszen ezért tartottunk ki 50 évig a kapit pedig ezer éve halódik. De ott volt ész ! Ennyi a különbség !
2011. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem igazán értem mi a gond...


Attól, mert van egy véleménye, és bizonyos ideológiákban jobban hisz, vagy bízik, miért nem normális?

Mennyivel nagyobb érdem, dicsőség az MSZP ideológiájában bízni? Mennyivel utal nagyobb intelligenciára, ha valaki Gyurcsány-t tartja a becsület mintaképének? Szerintem egy bolha f@szányival sem...


"Beveszi a maszlagot amit a fidesz gerjeszt"


Lehet....de te meg bevetted azt a maszlagot, amit az MSZP, vagy a Jobbik, vagy az LMP gerjesztett.


A Fidesz megszorításokat csinál ígéretei ellenére, téged viszont átk*rt az MSZP...Nem kicsit, nagyon. :)


Szóval értitek mire gondolok? Kinek van igaza? Ki az okosabb? Szerintem senki, mivel mindenki át van b@szva.

2011. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem és persze, hogy ez az ábra 7/7 . De ha valamelyik párt egy-egy jó meglátását helyeslem, akkor nem kell mindjárt avval a párttal azonosítani senkit a kérdezőnek. Az egész politika egy nagy kotyvalék amit meg akarnak velünk etetni. Ezt nem veszi be a gyomrunk. Ha tele lenne a gyomrunk, akkor esetleg más témáról csevegnénk, de nem ez a helyzet. A mozgatórugó a megélhetés. Eszköz az a politika,legyen az koldús vagy befektető és ezt véleményben nyilvánítjuk ki. Ezt nevezik politizálásnak vagy polemizálásnak és mi, akik többen vagyunk már csak hezitálunk. Már ez is baj ?
2011. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!