Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tüntek az őszinte emberek...

Hova tüntek az őszinte emberek a társadalmunkból?

Figyelt kérdés
sajnos azt látom,h sikk hazudni,másnak látszani,álarcot viselni.vajon ez mindig igy volt?miért nem tiszteljük meg a másik embert az őszinteségünkkel?hova tüntek az őszinte emberek?
2012. ápr. 29. 10:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Aki őszinte, azt bunkónak tartják.


Van egy mondás, nem tudom, hogy van pontosan, de az a lényege, hogy az ember választhat: vagy őszinte, vagy vannak barátai.


Egyébként sok ember nem akarja hallani az őszintét, mert buborékban élnek.

2012. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Meg vannak az őszinte emberek, de nem az őszinték azok, akik jól élnek. egy állás miatt is ha nem is hazudsz de nem mindig mondsz el mindent, hogy jobb legyen neked. Mindenkinek a maga érdeke fontosabb, mint a másé. szerintem te is magadat részesítenéd előnyben, mint hogy azt mondd, hogy ez nekem is jól jönne, de legyen inkább a tied. mindegy, hogy nekem utána is rossz lesz.
2012. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nézd meg a The Invention of Lying c. filmet!
2012. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem mind1 hogy valaki őszinte vagy bunkó, a kettőt sajnos összekeverik, sőt mára összeolvadt a 2, mert ha valamit őszintén meg kell mondani akkor azt már bunkó módon teszik az emberek, amúgy nem tudom hova tűntek az őszinte emberek, én is az vagyok,de én nem mondom hogy eltűnt mert nem ismerem a bolygó összes emberét,inkább azt mondom hogy többségbe került a hazug ember.
2012. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az őszinteséget ezen az oldalon sokszor kimoderálással jutalmazzák, akkor is, ha a stílus kulturált.
2012. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én őszinte vagyok,még ha ez másnak nem is tetszik.
2012. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy hol élnek! Én őszinte embernek tartom magam, és leszarom, ha más álszenteskedik, furmánykodik. Ha neki attól jobb az élete... nem akarok olyanná válni, mint egyesek :S És ha magammal jóba vagyok, felőlem hazudozhatnak a többiek ...

Egyébként a saját családod is ilyen? mert az már tényleg elkeserítő...

2012. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
egyébként jól látom?egyre kevesebb ember vállalja fel önmagát,a gondolatait,az identitását?azért hazudunk,nem vagyunk önmagunk,mert meg akarunk felelni bizonyoy trendi normáknak?vagy miért?ti h látjátok?
2012. ápr. 29. 11:04
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem itt vannak körülöttünk. Én magam is őszintének mondom. Nem bonyolítom az életem azzal, hogy bemagyarázom magamnak, hogy hazudozni kell, meg "álarcot viselni" (wtf???)

Érdekes, a barátaim is ilyenek. Sok jó, igazi barátom van. Pontosabban csak azok vannak.


Csak sajnálni tudom azokat, akik kitalálják, hogy hazudozniuk kell, aztán csodálkoznak, hogy hazug emberek veszik őket körül.


Na lássuk, legalább az a feltételezésetek beválik-e, hogy aki őszinte, azt lepontozzák. :D

2012. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nem a családom hazug,és álszent,csak a környezetemben akiket egyre jobban megismerek,azok közül egyre többről kiderül,h milyen is valójában.eleinte normálisnak tünnek,amikor jobban megismered őket,kijön a valódi énjük...
2012. ápr. 29. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!