Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő már a jóban és a...

A legtöbb nő már a jóban és a készben szeretne bele ülni?

Figyelt kérdés

Elösször is bocsánat a címért nem álltalánostíani szeretnék,ez csak saját tapasztalat és nem minden nőt szeretnék ezzel megbélyegezni,3 komoly párkapcsolatom volt,nem származom gazdag családból,hanem inkább átlagosnak mondanám,én mindig keméynen megdolgoztam a pénzemért,jelenleg külföldön dolgozom,de a lényeg nem is ez!

Bár nem keresek rosszul de mindig keményen meg kellett dolgoznom a pénzért,egy barátnőm sem tartott ki mellettem úgy igazán,szakítás után megfigyeltem hogy mindegyik idősebb pasit keresett magának akiknek már meg volt mindenük!Ebbő azt sikerült levonnom hogy manapság a nők szívesebben ünek bele a készben és a tutiban!Van benne igazság?


2012. ápr. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
40%
Nekem fontos , hogy egy férfi mit tett le az asztalra úgymond. Én a gyerekemet normális körülmények között szeretném felnevelni. Persze a szereleme is nagyon fontos, én szerelem nélkül nem tudnám elképzelni. A sztori. A férjem 35 éves , 4 éve ismerjük egymást neki már volt ház, kocsi , szuper munkahely működött is a dolog. De az előző párommal 5 évig voltunk együtt bár nem költöztünk össze, de semmije nem volt 30 évesen az anyjánál lakott, mindenben a mama döntött, számomra ez visszataszító. A pénztelenség a nincs az szerintem nagyon megtudja ölni a kapcsolatot és én majd 40-50 évesen nem akarom újrakezdeni. Mi nagyon boldogan élünk. Bár nem vagyunk milliomosok , de nagyon jól élünk és még félre is tudunk tenni.
2012. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
95%

Csak tudnám, miért beszéltek félre, kedves válaszadók? Azt mondjátok, nincs igaza a kérdezőnek, aztán a saját példátokból kiderül, hogy de mégis csak az az igazság...

Egyszerűen az a képlet, a korábbi pár nem volt jó, mert "úgysem vitte volna semmire". A valóság meg az, hogy nem is vártátok volna meg. Meg akinek középszerű állása van, az már sz*r? Írja többetek, hogy együtt gyűjtöttetek a már jobb módú pasitokkal. Igen, milyen arányban? Hogy ő keres 400ezret, ti meg 80-at? Az az arány? De legalábbis jelentős különbség? Észrevettem, az nem gáz, ha a nő csak 100 alatt keres, de ha a pasi is, az már lúzer. Elhiszem, ha a pasitok félmillát hazavisz, akkor holt mindegy, mennyi a tietek, csak nem értem, miért kell elítélni azt a férfit, aki minimálbérért gürizik, ha tisztességes. Ő már csak lúzer lehet...


Az én párom mindig kevesebbet keresett nálam és semmi vagyont nem hozott a kapcsolatba, ellentétben velem. Mert legombolták a szülei, de igazán sosem keresett jól. Mégis kitartok mellette, úgy is, hogy jó ideig esélyünk sem lesz saját lakásra. Nem hagynám el, hogy beleüljek a jóba, mint sok nőszemély...

Le lehet pontozni! A kérdezőt maximálisan megértem!!!

23N

2012. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem a kezdet kezdetén azzal szerzett nagyon jó pontot, hogy az első itt töltött éjszaka utáni reggelen visszanyomott az ágyba és ő vitte le a kutyámat, mondván inkább kávézzak egyet addig.

Vihetett volna drága helyekre, de az nem hagyott volna ekkora nyomot bennem és a személyiségéről se mondott volna el sokat.


Az anyagi helyzetét egyébként én sokáig nem is ismertem behatóan, legalábbis nem akadt olyan helyzet, amiből kiderült volna a keresete. Az első randira egy szakadt kisbusszal (vagy hogy hívják azt a dobozos autót, amiben árut szállítanak) jött, lakni pedig a cége által jófejségből biztosított lakásban lakott. Volt benne egy ágy, két asztal, meg néhány szék, slussz. A saját ingósága kimerült egy hifiben meg egy tévében.

Akkoriban annyit mesélt csak magáról, hogy nem sokkal korábban vált el, a gyerek miatt otthagyta a házat és az autót, a neki maradt részből meg azt az autót vette, amit feljebb említettem.

2012. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
szerintem rád azért tapadnak a pénzéhesek, mert látszik rajtad, mennyi pénzed van. sajnos tényleg sok ilyen van, aki beleül a készbe (lásd itt a nemrég feltett kérdést, ahol a nő azon sír, hogy odaköltözött a házba, amit a pasija épített egyedül, és nem érti, hogy miért kellene neki takarítania, amikor nem írta a pasi a nevére a ház felét...) és vannak, akik az ilyenek alapján ítélnek meg minden nőt :(
2012. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!